חזרה

דנונה של שטראוס מציעה לראשונה ארוחת בוקר שלמה בגביע אחד

מתוך חדשות ומדיה ,מוצרי חלב, ישראל ,שטראוס ישראל
19/12/13

ומשיקה: דנונה בוקר טוב יוגורט דנונה בטעם וניל עם תוספת בצד של גרנולה ופירות אדומים

דנונה של שטראוס מציעה לראשונה ארוחת בוקר שלמה בגביע אחד ומשיקה, דנונה בוקר טוב, יוגורט דנונה בטעם וניל עם תוספת בצד של גרנולה ופירות אדומים, לארוחת בוקר קלה ובריאה. דנונה בוקר טוב עם תוספת בצד של גרנולה איכותית, מכיל את הערכים הבריאותיים של יוגורט ביו בשילוב גרנולה, לצד חוויית אכילה מפנקת והנאה מפריכות הגרנולה.

מחיר לרביעיית "דנונה בוקר טוב"  17.64 ₪.

מסקר שנערך על-ידי מכון שילוב עבור שטראוס מחלבות עולה כי שליש מכלל צרכני היוגורט מוסיפים תוספות ליוגורט בתדירות גבוהה, הדבר בולט יותר אצל צעירים בגילאי 18-29, בעוד התוספות הנפוצות ביותר הן גרנולה ופירות טריים.

 Danone01

לדברי דיאטנית שטראוס מחלבות , ארוחת הבוקר קבלה את התואר "הארוחה החשובה ביותר ביום". ארוחת הבוקר מאפשרת לנו לשבור את הצום בו היה הגוף במהלך הלילה ובנוסף היא אחראית על אספקת אנרגיה, המזינה את הגוף למהלך היום. מחקרים הוכיחו כי ארוחת בוקר קבועה, חשובה מאד לבריאות הגוף והמוח. ארוחת הבוקר מחזקת את גופנו, מסייעת לבניית השרירים, משפרת את יכולת הריכוז והחשיבה, מגבירה ערנות ואפילו משפרת את מצב הרוח. מחקרים רבים, ביניהם מחקר שהתפרסם בPediatrics מצא כי בקרב בני נוער ומבוגרים מצאו קשר בין דילוג על ארוחת הבוקר ובין הסיכון להשמנה ולחוסר הצלחה בדיאטה. על-פי מחקר שפורסם ב  International Journal of Educational Development – לילדים שאוכלים ארוחת בוקר יש הישגים גבוהים יותר בלימודים, בעיקר במתמטיקה ובקריאה.

Danone02

לאכילה קבועה של ארוחת בוקר ישנם יתרונות נוספים:

  • ביסוס הרגלים בריאים לכל החיים ושיפור איכות התזונה.
  • ארוחת בוקר עוזרת להשיג את הכמות הדרושה של 5 רכיבי תזונה שלרוב נצרכים בחסר.
  • מחקרים דוגמת מחקריו של ZEMEL  ושות' (2009, פורסם ב Nutrients) מצאו כי צריכה של 3 מנות של מוצרי חלב ביום לפחות (יוגורט, חלב, גבינה) כחלק מתזונה בריאה עוזרת לשמור על משקל תקין ומשפיעה לטובה על הרכב הגוף (כלומר פחות רקמת שומן).

בנוסף משיקה דנונה של שטראוס יוגורט בטעם וניל עם שבבי שוקולד, המתאים לפינוק בריא באמצע היום. השוקולד מכיל 90% מוצקי קקאו.

מחיר: 4.58 ₪.

שבבי השוקולד המריר ביוגורט דנונה מכילים  90% מוצקי קקאו .

פולי הקקאו האיכותיים בשילוב  יוגורט דנונה מאפשר ליהנות מיתרונותיהם ומעושרם התזונתי גם יחד.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס