חזרה

יום האחריות החברתית הגלובלי לשנת 2013

מתוך חדשות ומדיה, ישראל, ארה''ב, הולנד, רומניה, אוסטרליה, פולין, סרביה, אוקראינה, רוסיה, אנגליה
01/11/13

אתמול התקיים יום האחריות החברתית הגלובלי של שטראוס, במסגרתו התנדבו מעל 2,500 עובדי קבוצת שטראוס מכלל עסקי הקבוצה בעולם. יום זה מהווה שיא שנתי לאירועי ההתנדבות והפעילות הקהילתית שמתקיימות כדרך קבע ולאורך כל השנה ברחבי הארגון בכל המדינות בהן פועלת הקבוצה.

הפעילויות שהתקיימו השנה נבחרו בתהליך מקיף של איתור צרכים חברתיים, במקומות הסמוכים למרכזי הפעילות של שטראוס ומתוך דיאלוג עם עמותות ושותפים קהילתיים. פעילויות רבות התקיימו בשיתוף עם השותפים הקהילתיים הקבועים של היחידות השונות, איתם הן עומדות בקשר לכל אורך השנה. ביחידות אחרות, התקיימו מגוון רחב של פעילויות התורמות למילוי צרכים בסיסיים של אוכלוסיות מגוונות.

קיומו של יום זה כמסורת, כבר שנה שישית ברציפות, נובעת מתוך תחושת האחריות שלנו כארגון ורצוננו לתרום לצרכים החברתיים של הקהילות הסובבות אותנו.

במסגרת הפעילות ההתנדבותית, העובדים והמנהלים לקחו חלק במגוון פעילויות כמו אריזת סלי מזון וחלוקתם לנזקקים, שיקום ושיפור פניהם של מוסדות חינוך, מועדוניות ילדים, גני ילדים ומתנ"סים, פעילויות העשרה וחוויה, פעילויות סביבתיות, פעילויות עם קשישים, איסוף בגדים ותרומתם לנזקקים, ועוד.

ביום זה עובדי הקבוצה  חווים מקרוב את הקהילות והאנשים ולומדים להכיר את המקומות שבהם זקוקים לסיוע ולתמיכה. ביום זה יש לעובדים הזדמנות לתת ערך מוסף – רגשי ומעשי, במסגרת המשימה שלנו לשפר חיים של אנשים ברחבי העולם.

מטרתו של יום ההתנדבות המרוכז, הוא לעודד את כל עובדי החברה, בארץ ובעולם להתערות ולהניע אותם לתרום לקהילה שמסביב, ובאותה הזדמנות לחשוף בפני העובדים את היתרונות שבהתנדבות ובהענקה לזולת.

אנו בטוחים כי יום האחריות החברתית הגלובלי מעצים את ההשפעה הן על הקהילה והן על העובדים, מחזק את גאוות היחידה של העובדים, מהווה השפעה משמעותית בתרומת החברה לקהילות שסביבה, מעלה את מוראל חברי הקהילה ואת מוראל העובדים, ונותן תנופה חזקה לחיבור בין כל אלה.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס