חזרה

שת"פ בין קבוצת שטראוס ו MassChallenge

מתוך חדשות ומדיה
06/11/13

שיתוף פעולה יחיד מסוגו בין קבוצת שטראוס (דרך פרויקט אלפא שטראוס) לבין חברתMassChallenge  העולמית יוצא לדרך.

שתי החברות החליטו על הקמת מיזם משותף שמטרתו קידום יזמים בתחום טכנולוגיות המזון ברחבי העולם.

MassChallenge הינו המאיץ הגדול בעולם לחברות הזנק, שמרכזו בבוסטון ועורך זו השנה השלישית תחרות עולמית לאלפי חברות הזנק בתחום הטכנולוגיה מכל העולם. 128 חברות נבחרות בכל שנה וזוכות לאירוח בן 4 חודשים במתקני MassChallenge בבוסטון, במסגרתו הן זוכות לליווי עסקי ומקצועי בתחומן, לחשיפה משמעותית למשקיעים מובילי דעה ואמצעי תקשורת ולתכניות הדרכה מגוונות שמטרתן להקפיץ את החברה משלב הטכנולוגיה לשלב המסחור.

במסגרת שיתוף הפעולה עם שטראוס, MassChallenge תרחיב את פעילותה הגלובלית שתכלול מעתה גם חברות הזנק מתחום המזון ויוקם בישראל מרכז מצוינות גלובלי בנושא FoodTech בהובלת אלפא שטראוס. המרכז יסייע, ליזמים בהקמת חברות הזנק בתחום, ולהשתלב בתוכנית הגלובלית של MassChallenge בבוסטון.

תומר הרפז, סמנכ"ל בכיר אסטרטגיה ופיתוח עסקים, קבוצת שטראוס, אמר לרגל שיתוף הפעולה: "אני מאמין שהשילוב בין הניסיון והמומחיות של שטראוס כחברת מזון גלובלית, המומחיות והפעילות של אלפא שטראוס בתחום ה FoodTech והכלים והידע של Masschallenge  בתחום התמיכה והפיתוח של חברות הזנק – הם נדבך נוסף וחשוב בדרך להפיכת ישראל למרכז עולמי בתחום ה FoodTech, ולחיזוק מעמדה של שטראוס כמובילה בתחום".

לפרטים על אלפא שטראוס http://www.alphastrauss.com/

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס