חזרה

שטראוס קפה ישראל יוצאת במהלך שיווקי דיגיטלי חדשני המשלב את עולם הסמארטפונים עם פלטפורמה פרסום חדשה – שולחנות ברכבות

מתוך חדשות ומדיה ,קפה, ישראל ,שטראוס ישראל
13/02/12


במסגרת המהלך, המתקיים כחלק מהשקת קפה נמס מיובש בהקפאה, יכוסו מאות שולחנות ב- 45 קרונות מרכזיים ברכבת ישראל ע"י מדבקות מיוחדות – עם תמונה בעלת חלק "חסר" ועם 
QR קוד. עם סריקת ה QR קוד במדבקות באמצעות מכשיר הסמארטפון והנחתו על המקום המסומן במדבקה, יושלם החלק החסר במדבקה והיא "תקום לתחייה" על גבי מכשיר הסמארטפון ותוביל את המשתמש למשחק סלולרי אינטראקטיבי.

אמיר יפרח, מנהל שיווק שטראוס קפה ישראל, אמר היום:

 

"כחלק מקמפיין ההשקה לקפה נמס מיובש בהקפאה, יוצאת שטראוס קפה ישראל במהלך שיווקי דיגיטלי חדשני, המשלב את עולם הסלולר והפרסום על גבי שולחנות הרכבת, תוך שיתוף צרכנים בחוויה, ובכך תאפשר לנוסעים ליהנות מחוויה שלמה של "קפה וירטואלי" ומשחק אינטראקטיבי של הכנת קפה, המשלימים את המדבקה המקורית לכדי תמונה שלמה וחוייתית.

פיתוח הקפה החדש ארך מעל לשנה בכדי להתאימו לטעם הישראלי. בסוף הפיתוח, זכה הקפה לציונים הגבוהים ביותר מבין כל מתחריו בטעימה עיוורת, ולכן גם במשחק הסלולרי כל אחד זוכה בקפה בדיוק כמו שהוא אוהב".

 

עמרי ארגמן, סמנכ"ל פיתוח עיסקי בחברת Moblin, אמר היום:

 

"חברת Moblin גאה להיות שותפה מרכזית לפעילות חדשנית זו, שעושה שימוש, לראשונה בישראל, בשולחנות הרכבת כמדיום פרסומי אינטראקטיבי. את הפלטפורמה הסלולרית פיתחנו על בסיס הסיסמה שמלווה את המוצר: 'קפה בדיוק כמו שאני אוהב' ".

שטראוס קפה ישראל יוצאת במהלך שיווקי דיגיטלי חדשני, בשיתוף חברת Moblin המתמחה בפרסום ושיווק בסלולר, המשלב את עולם הסמארטפונים עם פלטפורמה פרסום חדשה – שולחנות ברכבות, באמצעות חברת ברעם פרסום מקורי, זכיינית הפרסום ברכבת ישראל. במסגרת המהלך, יכוסו מאות שולחנות ב- 45 קרונות מרכזיים ברכבת ישראל ע"י מדבקות מיוחדות עם תמונה בעלת חלק "חסר" עם QR קוד.

הנוסעים ברכבת יוכלו לסרוק את ה- QR קוד ולהניח את המכשיר במקום המסומן על המדבקה. ברגע שהנוסעים יסרקו את הקוד ויניחו את המכשיר על המדבקה – המדבקה "תושלם ותקום לחיים" על גבי מסך מכשיר הסמארטפון.

מיד לאחר מכן יתחיל משחק סלולרי אינטראקטיבי של הכנת קפה הכולל קפה, סוכר, מים וחלב "בדיוק כמו שכל אחד אוהב"– תוך השלמת המדבקה – על גבי הסמארטפון.

**

חטיבת הקפה מקבוצת שטראוס השיקה קפה נמס מיובש בהקפאה עשיר וארומתי תחת מותג "נמס עלית". הקפה החדש, שנמכר בצנצנת של 200 גרם, מצטיין במרקם עשיר וארומתי והוא זכה לציוני טעם והעדפה גבוהים מאד במבחני טעימה מקיפים גם אל מול מוצרו של המתחרה הבינלאומי המוביל בקטגורית המיובש בהקפאה.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס