חזרה

אות הוקרה מטעם פורום CFO הוענק לשחר פלורנץ, סמנכ"ל הכספים וחבר הנהלת קבוצת שטראוס

מתוך חדשות ומדיה, ישראל
07/01/15

ביום שני, ה-5.1.15, הוענק לשחר פלורנץ, סמנכ"ל הכספים וחבר הנהלת הקבוצה, אות הוקרה מטעם הפורום למנהלי כספים ראשיים (CFO), לשנת 2014.

פורום CFO  הוא הגוף המאגד והמייצג את סמנכ"לי הכספים של החברות המובילות במשק, המונה כ-650 חברים, נציגי חברות תעשיה, מסחר ושירותים, חברות היי-טק ותעשיה מסורתית, ממרכז הארץ ומהפריפריה, חברות פרטיות, חברות ממשלתיות, חברות הנסחרות בבורסה בארץ ובחו"ל.

אות הוקרה זה ניתן אחת לשנה ל-CFOs שמהווים מודל ודוגמא לתפקודו של מנהל הכספים בחברה והיותם חלק מהצוות המוביל בקידום המשק בישראל.

אות הוקרה לשחר פלורנץ

מנימוקי השופטים לאות:

"אות ההוקרה מוענק בזאת לשחר פלורנץ CFO שטראוס גרופ על תרומתו המשמעותית לתהליך הנמשך של בניית ערך אותו מיישמת החברה לאורך זמן.

שחר פלורנץ הצטרף לקבוצת שטראוס בשלהי שנת 2008, בשיאו של המשבר של אותה תקופה לאחר שסיים את תפקידו כמנכ"ל חברת סטארהום. שחר הביא עמו שילוב של ניסיון ניהולי ביחד עם גישה חדשנית ויצירתית לתפקיד ה-CFO .

מוטת השליטה הניהולית והמקצועית של שחר כוללת מעבר למבנה הקלאסי של אגף כספים, גם את מערכות המידע, הפיתוח העסקי, קשרי משקיעים ונדל"ן. לשחר חלק משמעותי בהצלחתה של קבוצת שטראוס ליצר צמיחה לאורך זמן תוך ניצול יתרונות תחרותיים. תרומתו של שחר באה לידי ביטוי בכל התחומים, בהובלת השותפות בתחום הקפה ובפעילות הפיתוח העסקי, בהובלת שינוי משמעותי במערכות המידע בחברה, שבשיאו מחשוב מקצה אל קצה של המרכז הלוגיסטי החדשני של החברה. שחר השכיל לעשות שימוש בכלים פיננסיים חדשניים שהביאו לעלויות מימון נמוכות באופן משמעותי יחסית לחברות דומות.

על תרומתו של שחר פלורנץ לקבוצת שטראוס בישראל ובעולם כולו, על הישגים מקצועיים מרשימים לאורך שנים, על חלקו הייחודי ביצירת ערך בקבוצה ועל היותו דוגמה ומופת ל-CFO המוביל תפיסות חדשניות ורחבות היקף לגבי התפקיד – על כל אלה מוענק בזאת לשחר פלורנץ אות ההוקרה של הפורום לשנת 2014".

גדי לסין, מנכ"ל ויו"ר קבוצת שטראוס אמר "אני רואה חשיבות רבה בהכרתם של גופים ציבוריים מכובדים בהישגי מנהלינו. אני רואה באות זה גם אות הצטיינות לארגון כולו וגאה בשחר על ההכרה הציבורית בהישגיו הרבים".

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס