חזרה

דוריטוס ותפוצ'יפס חוזרים ומסדרים לך את הקיץ ונותנים לך כסף לעשות מה שבא לך..

מתוך חדשות ומדיה ,חטיפים מלוחים, ישראל ,שטראוס ישראל
19/08/12

שטראוס פריטו ליי מציגה: נשנש ת'cash – חוזר לסדר לכם את הקיץ מבצע קיץ לבני נוער בהיקף השקעה של כ- 3 מיליון ש"ח, בשקיות דוריטוס ותפוצ'יפס שיטריף אתכם!

שטראוס פריטו ליי מציגה: נשנש ת'cash – חוזר לסדר לכם את הקיץ מבצע קיץ לבני נוער בהיקף השקעה של כ- 3 מיליון ש"ח, בשקיות דוריטוס ותפוצ'יפס שיטריף אתכם!

 

השנה בשילוב שירות "מזומן בסמס" של בנק הפועלים חלוקת סכומי הזכייה תתבצע באמצעות שירות "מזומן בסמס" של בנק הפועלים – שירות המאפשר לזוכה למשוך את סכום הזכייה במזומן במועד ובמקום שנוח לו, ללא צורך בכרטיס אשראי מבצע נשנש ת'cash יתקיים בחודשים אוגוסט ספטמבר 2011 וילווה בקמפיין טלוויזיה באמצעות משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי, ייתמך באמצעות פעילות סלולארית ענפה (בשיתוף עם חברת Moblin), בקהילת המותג בפייסבוק (בשיתוף עם חברת TEENK) והן באתר שכתובתו – www.doritos.co.il (בשיתוף עם חברת התוכן – THE BOX). שטראוס פריטו ליי חוזרת ומשיקה, והפעם בשילוב שירות מזומן בסמס של בנק הפועלים, את מבצע "נשנש ת'"CASH, מבצע קיץ דיגיטלי שירוץ בחודשים אוגוסט וספטמבר. בכל שקיות תפוצ'יפס ודוריטוס המשתתפות במבצע יהיה סרט פנימי עם קוד. הצרכנים צריכים לשלוח את הקוד למספר 1555 ב- SMS ויקבלו הודעה אוטומטית לנייד שממנו שלחו האם זכו ב 500 ₪. דרך נוספת הינה באמצעות הזנת הקוד באתר דוריטוס באינטרנט. השנה המבצע בשילוב עם בנק הפועלים – חלוקת סכומי הזכייה תתבצע באמצעות שירות "מזומן בסמס" של בנק הפועלים. משיכת הפרס הכספי באמצעות קוד משיכה שיועבר לזוכה ב – SMS באחד מ-500 הבנקטים הפרוסים ברחבי הארץ של בנק הפועלים. בכל יום יזכו עשרות אנשים ב 500 ₪ דרך הקוד בשקית ובנוסף הזדמנות שנייה לכל אלו שלא זכו ע"י ההגרלה היומית באתר www.doritos.co.li באתר המבצע תשולב מפה אינטראקטיבית המציגה את פריסת הבנקטים וסניפי בנק הפועלים. בנוסף יהיה באתר GPS בנקט המאפשר לצרכן לאתר את הבנקט הקרוב למקום מגוריו. כמותג בני נוער מוביל, המבצע ייתמך באמצעות פעילות סלולארית ענפה (בשיתוף עם חברת Moblin), בקהילת המותג בפייסבוק (בשיתוף עם חברת TEENK) והן באתר שכתובתו – www.doritos.co.il (בשיתוף עם חברת התוכן – THE BOX). כאשר כל מי שלא זכה בניסיון הראשון, מקבל "הזדמנות שנייה" בהגרלה יומית באתר דוריטוס באינטרנט באמצעות החבורה שהקים. על דוריטוס דוריטוס הינו חטיף פופולארי ואהוב בקרב בני נוער (ממחקר CR דצמבר 2010) דוריטוס הינו מותג אשר נמצא בצמיחה רציפה מזה מספר שנים. לאחרונה, השקנו תחת דוריטוס שפה חדשה – דוריטוס, בא טוב עם חבר'ה, מתוך תובנה שבני הנוער אוהבים לאכול את החטיפים שלהם בעיקר ביחד עם חברים. על תפוצ'יפס החטיף המוכר והוותיק קיים בישראל מזה כ-36 שנה. בשנת 2010 בוצע שידרוג משמעותי בקו התפוצ'יפס על מנת לספק את הביקושים ההולכים וגוברים לתפוצ'יפס ועל מנת לעמוד בסטנדרט האיכות הגבוה של חברת פפסיקו העולמית. תפוצ'יפס הינו חטיף מיוצר מתפוחי אדמה טבעיים ומהחומרים המובחרים ביותר. על "שירות מזומן בסמס" ללקוחות "פועלים באינטרנט" מאפשר ללקוח פועלים באינטרנט להעביר כסף מזומן, לאחר או לעצמך, ולמשוך את הכסף מהבנקט באמצעות SMS לכל טלפון נייד –ללא צורך בכרטיס האשראי. השירות נותן מענה גם ללקוחות "פועלים באינטרנט" שכרטיס האשראי או הקוד הסודי שלהם נשכח או אבד. באמצעות השירות ניתן גם להעביר כסף לאחר, למשל – לילד שנמצא בקניון, לחייל שתקוע בתחנה המרכזית או לבצע תשלום מרחוק לבעל מקצוע. העברת הכסף מתבצעת באמצעות אפליקציית "הארנק הסלולרי" באייפון או באמצעות "פועלים באינטרנט". הלקוח בוחר את פרטי המוטב והסכום, ומזין קוד מוסכם בינו לבין מושך הכסף. בסיום הפעולה יישלח קוד לטלפון הסלולרי של המוטב, וזה יוכל למשוך את הסכום בבנקט הסמוך אליו בעזרת הקוד המוסכם וכן הקוד שקיבל ב-SMS. השירות זמין בלמעלה מ-512 בנקטים בפריסה ארצית, והוא יורחב בהמשך.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס