חזרה

שטראוס מדורגת בין 10 החברות שהכי טוב לעבוד בהן

מתוך חדשות ומדיה, ישראל
06/05/13
שטראוס מדורגת בין 10 החברות שהכי טוב לעבוד בהן ובמקום הראשון מבין חברות המזון והמשקאות

אנו שמחים וגאים לבשר שגם השנה דורגנו בעשירייה הראשונה מבין כלל החברות המשתתפות בדירוג ובמקום הראשון מבין חברות המזון והמשקאות.

הדירוג נעשה במסגרת הסקר השנתי שנערך על ידי BDICoface בשיתוף עם מגזין דה-מרקר.

עוד דורגו בעשירייה הראשונה: חברת החשמל, אינטל, בנק לאומי, HP, טבע, גוגל, בנק הפועלים, מיקרוסופט ואמדוקס.

על פי ממצאי הסקר עולה שאחד מהשיקולים המרכזיים בבחירת מקום עבודה הינו יציבות מקום העבודה. עם זאת, ישנה מגמה בולטת, שהחלה בשנתיים האחרונות, לפיה עובדים מתחילים להתייחס למקום העבודה לצד תחומים נוספים שמעסיקים אותם בחיי היום-יום – משפחה, חברים, תחביבים, דבר המצביע על שינוי מהותי בתפיסת החיים.
כמו כן, ניתן לראות שישנה חשיבות למקום המגורים והגמישות בשעות העבודה.

אבחנה נוספת שעולה מתוך הסקר השנה היא שעל אף השיחה סביב שכר בכירים גבוה מאד עובדים מעדיפים לעבוד בחברות הללו.

הדירוג מבוסס על סקרים שנערכו בקרב עשרות אלפי מועסקים במשק ולפי נתוני מעסיקים ב־12 החודשים שהסתיימו במארס 2013. תחילה נערך מבחן מקדים במדגם מייצג של אוכלוסיית המועסקים (כ־2,000 נסקרים), ולפיו שוקללו הפרמטרים החשובים לעובד הישראלי בבחירת מקום העבודה. לאחר מכן נערך סקר רחב יותר, ותוצאותיו שוקללו בהתאם למשקלות שנקבעו בסקר המקדים.

הדירוג מבוסס על תמהיל של עמדות ותפיסות של עובדים כלפי החברות שבהן הם מועסקים, וכן כלפי חברות אחרות. עובדים הנשאלים לגבי מקומות העבודה הרצויים להם מתבססים גם על מידע הזמין להם מחברים, מפרסומים, ומהיכרות וקשרי עבודה עם אותן חברות. כדי למנוע הטיות ולהקיף מגוון רב של דעות, מבוצעים הסקרים לאורך השנה ובפיזור ארצי.

אנחנו גאים ששטראוס שומרת על מקומה גם בתקופה כלכלית לא פשוטה. המשכנו גם השנה לספק תעסוקה ל-7,000 איש ולהיות מובילים לא רק במוצרים שלנו אלא גם בתפיסה של העובדים שלנו את מקום העבודה שלהם.  השנה כבכל שנה אנו רואים בעובדים שותפים לדרך- בעלי עניין, ואנו מתכוונים להמשיך לדאוג לביטחון התעסוקתי שלהם ולהעניק להם סביבת עבודה טובה יותר.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס