חזרה

אחרי שעד גיל 21 לא הגיע לירח – בזוקה ג'ו מגיע ל-TNT

מתוך חדשות ומדיה ,שוקולד ומתוקים, ישראל ,שטראוס ישראל
01/07/12

במסגרת שיתוף פעולה בין שני המותגים המובילים, ימכרו חולצות טי בהשראת המותג בזוקה שעוצבו בשיתוף תלמידי שנקר, ברשת חנויות TNT .

שטראוס עלית  יוצאת בקולקציית קפסולה מיוחדת וחד פעמית למותג בזוקה שתימכר בחנויות TNT  החל מה-27 ליוני ועד גמר המלאי.

 

לדברי מיכל לוי, מנהלת שיווק FUN בחטיבת תענוג והנאה בקבוצת שטראוס:

"קולקציית הקפסולה של בזוקה ברשת  TNTמהווה ביטוי נוסף לכך שבזוקה הוא הרבה יותר ממסטיק, הוא חלק מהתרבות ומהאופנה, והערכים שהוא נושא: השמחה הפשוטה, הצבעוניות והחזרה לילדות – יהיו רלוונטיים תמיד"

 

לדברי מיכה רונן מנכ"ל קבוצת הוניגמן וTNT-:

" אנו שמחים לחבור למותג מצליח ונוסטלגי כבזוקה ולהרחיב את קהל לקוחותינו. המותג בזוקה מתכתב עם רוח המותגTNT בשמחת החיים שלו והחיבור לצעירים. קולקציית החולצות תעניק לקהל לקוחותינו הזדמנות לחוויית קנייה בלעדית, אופנתית, במחיר אטרקטיבי ".

קולקציית הטישרטים הצבעונית היא תוצר של קורס טי שירטים במחלקה לעיצוב אופנה, שנקר. הקולקציה מתכתבת עם הקסם של המותג הנוסטלגי, המצליח להשאר רלוונטי לאורך השנים בתוספת טוויסט עדכני ואופנתי,. החולצות עוצבו בהשראת עבודות הסטודנטים ברוך ליאת, דנקנר רונה ויעל בן יעקב.

הקולקציה מורכבת מ-8 דגמים ותושק במחיר של 39.99 ש"ח למורידי קופון מיוחד בקהילת בזוקה ובקהילת TNT בפייסבוק, במקום מחיר הרגיל בחנויות: 59.99 – 69.99 ש"ח לחולצה.

אודות בזוקה :

בזוקה, הוא מותג המסטיקים האהוב על ילדי ישראל  כבר למעלה מ-50 שנה.

מסטיק בזוקה הוא קלאסיקה ישראלית אמיתית, מותג נצחי שמהווה חלק בלתי נפרד מהילדות של כולנו, מאז השקתו בשנת 58 היה למסטיק האהוב על ילדי ישראל.
דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס