חזרה

אקטיביה מציעה גביע יוגורט בודד ומשיקה גביע חדשני ומפנק במגוון טעמים!

מתוך חדשות ומדיה ,מוצרי חלב, ישראל ,שטראוס ישראל
16/07/12

בעקבות בקשות צרכנים, אקטיביה של דנונה תימכר גם בגביעים בודדים, במטרה שכל אחת ואחד יוכלו לבחור בכמותהגביעים שהם צריכים ובמגוון הטעמים שרוצים.

כחלק מפיתוח של דנונה העולמית, גביעי אקטיביה יוחלפו לגביעים חדשנים ומפנקים, המאפשרים התנסות במגוון טעמים, לבן ופרי כאחד, כך שלכל אחד ואחת תתאפשר הבחירה האישית שלו/שלה.

עד היום מוצרי אקטיביה נמכרו במארזים של רביעיות ושמיניות, היות ומדובר במוצר שנצרך לפחות פעם ביום. כיום יוכלו הצרכנים לרכוש את אקטיביה הן בבודדים והן באריזות שמינייה וליהנות כל יום מיוגורט טעים ובריא במגוון טעמים. כיום בסדרת אקטיביה 8 טעמים שונים!

מחיר גביע יישאר ללא שינוי ומחירו המומלץ לצרכן יעמוד על  4.89 ₪ בפרי

ו-3.68 ₪  בלבן.

בנוסף,  כמענה לצרכנים הצורכים מעל ל-8 גביעים בשבוע, יושק מארז שמיניית פרי הכולל 4 גביעי אקטיביה שזיף ו- 4 גביעי אקטיביה פירות יבשים, זאת בנוסף למארזי שמיניות לבן, הקיימות היום בשוק.

מארז הפרי יושק במחיר חיסכון מיוחד של 29.34 ₪

יוגורט של אקטיביה מסייע לפעילות העיכול האיטית. כדי להרגיש בתוצאות, חשוב להתמיד לאורך זמן. מחקרים מראים כי צריכה יומית שלגביע אקטיביה אחד ביום מסייעת לקיצור זמן מעבר במערכת העיכול ובכך מסייעת בשיפור תחושות אי הנוחות כמו נפיחות, גזים ורעשים בבטן.

 של יוגורט אקטיביה בריאלכן, אנו באקטיביה שמחים להזמין אותך ליהנות מהשינוי על בסיס יומי, תוך הקפדה על תזונה נכונה, אורח חיים בריא וכמובן על צריכה יומית

.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס