חזרה

זחוק זהבי, הסחוג המקורי הותיק בישראל, עכשיו גם בחומוסייה של אבי מבית אחלה

מתוך חדשות ומדיה ,סלטים, ישראל ,שטראוס ישראל
04/03/15

לקראת יום העצמאות "אחלה" של שטראוס מרחיבה את סדרת "החומוסיה של אבי" ומשיקה חומוס עם "זחוק זהבי" וחומוס מסבחה המצטרפים למוצרי החומוס בסדרה 

"אחלה" של שטראוס משיקים לקראת יום העצמאות 2 מוצרים חדשים בסדרת "החומוסיה של אבי": חומוס עם זחוק זהבי וחומוס מסבחה, המצטרפים למוצרי הסדרה: חומוס יפו, חומוס תטבילה חריף אש, חומוס גרגרים וחומוס חלק עשיר בטחינה.

אלי איצקין מנכ"ל חטיבת שטראוס מזון טרי מסר כי:" לקראת יום העצמאות, כשהביקוש לסלטים נמצא בשיאו, הצרכנים מצפים ושמחים לקבל מגוון של טעמים חדשים ומיוחדים ואנו שמחים להגיש להם את הזחוק האהוב של זהבי, המוכר בכל בית בישראל, בשילוב החומוס האיכותי של אחלה. המכנה המשותף של המותג אחלה עם משפחת זהבי הינו השאיפה למצוינות בטעם המתבססים על כבוד לרכיבים ולמסורת קולינרית ואנחנו שמחים שהצלחנו להביא את הערכים האלה לידי ביטוי במוצר חדש."

על סדרת החומוסייה של אבי: ההשראה למוצרים בסדרה מגיעה ממתכוני החומוס האיכותיים של החומוסיות הטובות בארץ. הסדרה פונה לקהל אוהבי החומוס המושבעים ומציעה כעת לראשונה מגוון של שישה סלטי חומוס בדומה לתפריט שלם של חומוסייה:  מוצרים עם אחוזי טחינה גולמית גבוהים יותר, מרקמים, תיבולים ותוספות שונות.

עוד בסדרה:

–         החומוסיה של אבי חלק, עשיר בטחינה, מכיל 25% טחינה

–         חומוס יפו, המדגיש יותר את טעם החומוס עצמו

–         חומוס תטבילה – חומוס עשיר בטחינה עם רוטב פיקנטי כמו בחומוסייה

–         חומוס גרגרים – חומוס עשיר בטחינה עם גרגרים רכים ושמן זית

קטגוריית החומוס מהווה עוגן מרכזי בשוק הסלטים הארוזים והיקף המכר שלה מגיע לכ-364.3 מיליון ₪  בשנה (2014) עם למעלה מ-35 מיליון אריזות חומוס שונות הנמכרות מדי שנה. בשנים האחרונות משתנה תמהיל החומוס הנמכר בשוק כאשר הסגמנט של חומוס עם תוספות וחומוס מיוחד אחר, כגון חומוס עם אחוז טחינה גבוה יותר, נמצא בצמיחה מואצת (כ 14 מיליון יחידות ב 2013 לעומת 12.3 מיליון יחידות ב 2012) בעוד מוצרי החומוס החלק הרגיל שומרים על סטגנציה.

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק ובחנויות מובחרות

כשרות –  בכשרות שארית ישראל

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס