חזרה

חומוס אחלה בשירות מדינת ישראל

מתוך חדשות ומדיה ,סלטים, ישראל ,שטראוס ישראל
14/05/14

ב-13.05, לכבוד יום החומוס הבינ"ל, ערכה לשכת העיתונות הממשלתית (האמונה על הקשר של המדינה עם העיתונאים הזרים בישראל) אירוע מיוחד ביחד עם חומוס "אחלה" לקידום החומוס הישראלי בקרב אוכלוסיית העיתונאים והדיפלומטים הזרים בישראל.

באירוע השתתפו עשרות נציגי שגרירויות ומערכות תקשורת מכל רחבי העולם – מגוואטמלה עד ליפן, מרוסיה ועד לארה"ב, ממדינות סקנדינביה ועד למדינות המזרח התיכון.

IMG_4785

צילום: משה אסרף

באירוע שמעו האורחים הרצאות על החומוס הישראלי וכיצד הצליח, באמצעות שטראוס, לפרוץ אל מעבר לים ואיך הפך החומוס הישראלי לשם דבר ברחבי הגלובוס.

בפני המשתתפים הוצג סרטון קצר אותו הכין ארגון ה JERUSLAM U, על האופן שבו החומוס מחבר בין רבדים שונים בחברה הישראלית, ובמרכזו של האירוע הוקמה החומוסייה הניידת של חומוס אבי, שנסעה ברחבי ישראל בשבועות האחרונים והוכיחה לעשרות אלפי טועמים ברחבי המדינה שהחומוס של אבי לא נופל מהחומוס בחומוסיות המובילות במדינה. האורחים הזרים טעמו חומוס גרגירים וחומוס עם תטבילה המוכרים, והתלהבו מהאיכות והטעם המיוחדים.

IMG_4836

צילום: משה אסרף

אלעד רביד, מנהל שיווק אחלה, אמר באירוע: "החומוס שלנו, החומוס הישראלי, הוא מוצר מצוין שמצליח לכבוש את השוק הישראלי ואף לחדור למדינות מעבר לים. מי שטועם את החומוס – מתאהב בו. עם ההתאמות לטעם המקומי, מצליח החומוס להפוך לגשר בין מדינות ועמים, ולייצג את הרב תרבותיות של המדינה שלנו. שטראוס גאה ליטול חלק במאמץ לאומי חשוב זה של ממשלת ישראל ושמחה שהחומוס שלנו מסייע גם למטרות חשובות נוספות מעבר להנאה הקולינרית של אזרחי ישראל".

IMG_4693

צילום: משה אסרף

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס