חזרה

אחלה משיקה סדרת סלטים חדשה: סלט קינואה, סלט עדשים וסלט קטניות פיקנטי

מתוך חדשות ומדיה, ישראל
17/08/14

אחלה של שטראוס ממשיכה את ההתבססות בעולם הקולינרי ומשיקה לראשונה סגמנט חדש בקטגוריית הסלטים בישראל עם סדרת סלטים חדשה: סלט קינואה, סלט עדשים וסלט קטניות פיקנטי

 

אלי איצקין מנכ"ל חטיבת שטראוס מזון טרי: "כחלק מהחיבור העמוק שלנו לעולמות הקולינריה והרכיבים החקלאיים הטובים ביותר, זיהינו בשנתיים האחרונות שקטניות, ודגנים מיוחדים דוגמת הקינואה, מובילים את מגמת ה-Superfood. בתוך כך, הם פרצו את גבולות השימוש אצל הקהל שמחפש מזון בריאות והפכו לרכיב קולינרי המשתלב במסעדות, מתכונים וספרי בישול הנגישים לכולנו.

בסדרת "טעמי השוק" של אחלה שמנו לעצמנו כמטרה להוביל קולינרית את עולם הסלטים הארוזים ואנחנו שמחים להשיק לראשונה בישראל שלושה סלטים ראשונים המשלבים קינואה, עדשים וקטניות נוספות יחד עם ירקות ועשבי תיבול בצורות הכנה שונות. הסלטים מלאי טעם, שונים ומפתיעים ומהווים תוספת רעננה ומשמחת לכל אוהב אוכל, כסלט קטן, כנהוג במדינות אגן הים התיכון, או כתוספת משדרגת לארוחת צהריים או ערב".

 

על סדרת סלטי הקטניות "טעמי השוק":

סדרת הסלטים החדשה  תכלול 3 סלטים שונים, בשלב הראשון:

  • סלט קינואה– חופן קינואה ועדשים שחורות, עלי פטרוזיליה רעננים, גזרים צעירים חתוכים דק, גרידת לימון מרעננת ומתקתקות עדינה
  • סלט עדשים– חופן עדשים שחורות, ג'וליאנים של גזר בבישול איטי ובצלצלים מקורמלים וחתוכים.
  • סלט קטניות פיקנטי– חופן עשיר של שעועיות אדומות ולבנות בבישול מדויק, גרגרי חומוס טריים, בצל מהשדה, עלי פטרוזיליה רעננים וחריפות מעודנת של פלפל ירוק.

הסלטים החדשים הם הזדמנות צריכה חדשה במקררים בישראל ויכולים לשמש כ"מנה קטנה" בדומה לטאפסים והמזטים או כתוספת לארוחה, ובתהליך פיתוח המתכון הושם דגש רב על טעם עשיר ומלא שישדרג כל ארוחה.

 

סדרת הסלטים החדשה שואבת השראה ממגמות העולמיות של חיפוש אחר אוכל מוכן, טעים, מגוון ומעניין בדגש על מטבחי הים התיכון ומנות צמחוניות ובריאות.

לקינואה, לעדשים ולקטניות מיוחסים ערכים בריאותיים רבים, הם משביעים, בעלי תכולת חלבון גבוהה לצד סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרליים.

המוצרים מתאימים לכלל האוכלוסייה כולל מבוגרים וילדים, צמחוניים ולטבעוניים.

את מוצרי סדרת סלטי הקטניות ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.

כשרות כל המוצרים בכשרות של רבנות כרמיאל, פרווה.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס