חזרה

20 שנות פעילות לשטראוס רומניה

מתוך חדשות ומדיה ,קפה, רומניה ,שטראוס קפה
11/09/14

השבוע ציינה שטראוס רומניה 20 שנות פעילות בטקס שנערך במפעל הקפה ליד בוקרשט. באירוע השתתפו מיכאל שטראוס, גדי לסין נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס, חברי הנהלת קבוצת שטראוס, תומר הרפז מנכ"ל שטראוס קפה, ומנהלים בכירים נוספים מקבוצת שטראוס אשר הגיעו לציין את האירוע יחד עם אנשי שטראוס קפה רומניה.

במסגרת האירוע אמר גדי לסין, מנכ"ל קבוצת שטראוס: "בחלוף הזמן שטראוס רומניה התמודדה  עם לא מעט אתגרים שחיזקו אותה ולימדו אותה רבות. עבדתם בזירה תחרותית אליה נכנסו מתחרים חזקים בעלי יכולת השקעה גבוהה ובמדינה, שנמצאה במצב כלכלי מאתגר. למרות כל הקשיים והתנאים הלא פשוטים, בזכות מנהיגות, נחישות ומחויבות גבוהה מאוד שלכם, אנשי שטראוס רומניה, יש לנו עסק מוצלח, שאני גאה על היותו  חלק מפורטפוליו העסקים של קבוצת שטראוס בכלל ושל שטראוס קפה בפרט."

במהלך האירוע, מיכאל שטראוס העניק למנכ״ל שטראוס רומניה, מריוס מלסטו, שי מיוחד – כד עתיק עם הכיתוב ״הכול התחיל משתי פרות״, המסמל את היכולת להגשים חלום.

_DSC6435

מיכאל שטראוס אמר באירוע "מרגש לחוות את האווירה כאן, לראות את המחויבות של עובדי שטראוס רומניה, את האופן בו מוצרי הקפה מתקבלים באהבה על ידי הצרכנים ברומניה, וכמובן גם את היחס והקשר עם הממשל באזור, שמברך על התעשייה ומסייע לה להמשיך להתפתח".

במהלך 20 שנות פעילותה, פיתחה שטראוס רומניה מומחיות בקפה ושירותי קפה וקשר קרוב עם צרכנים, ובנתה מותגי קפה מובילים באזור כמו FORT ו-Doncafe, ולצדם פיתחה יכולות בתחומי ה-Away From Home,  תוך התחזקות החברה והפיכתה למובילת שוק הקפה הקלוי ברומניה.

שטראוס רומניה, אשר מעסיקה כיום 250 עובדים, הייתה העסק הראשון של קבוצת שטראוס באירופה, שהחל את צעדיו הראשונים כבר בשנת 1994. במהלך השנים, שטראוס רומניה הפכה למנוע צמיחה, בהיותה מקור חשוב הן בתחומי הידע, בבדיקה של קונספטים ושירותים בתחומי ה- AWAY FROM HOME, ולא פחות חשוב מכך – מקור רווח שאפשר לחברת הקפה להמשיך ולהתפתח, להשקיע בשווקים נוספים ולהתרחב למדינות נוספות.

שטראוס רומניה

אינפוגרפיקה לציון 20 שנות פעילות לשטראוס רומניה:

אינפוגרפיקה שטראוס רומניה

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס