חזרה

שיתוף פעולה בין שטראוס מים ישראל ובין דואר ישראל

מתוך חדשות ומדיה ,מים, ישראל ,שטראוס מים
04/11/11

חיים אלמוזנינו מנכ"ל דואר ישראל ודרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים ישראל, הכריזו היום על שיתוף פעולה במסגרתו יוצבו מכשירי תמי בר פמילי ב-120 סניפי הדואר לרווחת ציבור הלקוחות

במסגרת ההסכם, החל מתחילת 2012, תאפשר לראשונה שטראוס מים ישראל ללקוחותיה לאסוף את חבילות החלפים למכשירי תמי 4 – מסננים ונורות – ישירות מסניפי דואר ישראל ברחבי הארץ וזאת בנוסף לאפשרות להמשיך לקבל את החלפים באמצעות דואר שליחים.

בנוסף, לרווחת לקוחות דואר ישראל, מכשירי תמי 4 יותקנו ב-120 סניפי הדואר כבר במהלך השבועות הקרובים.

המהלך הינו חלק מאסטרטגיה של שטראוס מים ישראל להיות קשובה לקהל לקוחותיה ולאפשר למעוניינים בכך לקבל באופן עצמאי את החלפים במועד המתאים להם בסניף הדואר הקרוב לביתם. חברת דואר ישראל הינה החברה בעלת הפריסה הקמעונאית הגדולה בישראל, למעלה מ- 700 יחידות דואר וקווי דואר נע המגיעים לכל יישוב בארץ. דואר ישראלמרחיבה את שיתופי הפעולה העסקיים שלה ומהווה למעשה זרוע לוגיסטית עם תשתית טכנולוגית ושירותית בכל רחבי הארץ.

חיים אלמוזנינו, מנכ"ל דואר ישראל: "חברת דואר ישראל משמשת כבר היום הלכה למעשה כחברת הלוגיסטיקה והתשתית הגדולה בישראל. דואר ישראל מרחיבה את שירותיה ומעניקה פלטפורמה לוגיסטית לשיפור השירות של עסקים ללקוחותיהם"

 

דרור מורדמנכ"ל שטראוס מים ישראל (תמי 4): "שטראוס מים ישראל גאה על בחירתה של חברת דואר ישראללספק ללקוחותיה את מי השתייה הטעימים והאיכותיים ביותר של תמי 4. אנו קשובים לצרכי לקוחותינו ושיתוף הפעולה עם דואר ישראל יאפשר לנו להמשיך ולהעניק להם את השירות הטוב ביותר – איש איש לפי צרכיו בצורה פשוטה וקלה."

אודות שטראוס מים ישראל (תמי 4)

שטראוס מים ישראל מקבוצת שטראוס, מחזיקה במותג תמי 4, שהוא המותג המוביל בישראל בתחום בר המים הביתי. פעילות החברה מתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות לטיהור, סינון, חימום וקירור מי השתייה. מוצרי החברה מיוצרים בישראל במפעל הממוקם בעמק האלה, סמוך לקיבוץ נתיב הל"ה. המפעל מייצר מדי חודש אלפי מכשירים לשוק המקומי והבינלאומי ומוצרי בר המים הביתי של תמי4 נמצאים כיום בלמעלה מ-  400 אלף בתים ובתי עסק בישראל.

הבטחת החברה לשפר את איכות החיים של אנשים ע"י הפיכת מים לפלא , החברה עושה זאת באמצעות פיתוח מוצרים מתקדמים המספקים את פתרונות השתייה הטובים ביותר ומתן שירות בלתי מתפשר מתוך מחויבות מלאה ללקוחות ולאיכות המוצרים. החברה רואה חשיבות עליונה בנושא הבריאות ולכן כל החלקים המרכיבים את מתקני המים הינם מ"פלסטיק מאושר מזון" המאושר לבוא במגע עם מים ואוכל.

מוצרי תמי 4 מצטיינים בטכנולוגיות חדשניות, תפיסה עיצובית מתקדמת והנדסת אנוש חכמה במיוחד ועומדים בכל התקנים המחמירים ביותר.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס