חזרה

שטראוס ויטבתה מוקירות את יצרני החלב

מתוך חדשות ומדיה ,מוצרי חלב, ישראל ,שטראוס ישראל
20/05/12

כמדי שנה, ערכה שטראוס מחלבות מפגש עם  יצרני החלב של החברה ביום חמישי האחרון, ה-17.5. מטרת הכנס הינה להוקיר את יצרני החלב ואת שיתוף הפעולה ההדוק עם ספקי החלב, במסגרת מחויבותם לספק חלב טרי איכותי ברמת בטיחות גבוהה מאוד לאורך כל השנה.

המפגש נפתח בברכה חמה של עופרה שטראוס יו"ר שטראוס גרופ ולאחריה נשא דברים ציון בלס, מנכ"ל שטראוס ישראל. בהמשך, עלו לשאת ברכות נציגי מועצת החלב והתאחדות מגדלי הבקר.

בדבריו, הוקיר ציון בלס את עבודת יצרני החלב ותוצריה, המאפשרים לשטראוס להגיש ללקוחות המשותפים את המוצרים האיכותיים, המזינים והטעימים ביותר. בהמשך, בירך את היצרנים ואיחל המשך שיתוף פעולה פורה גם בשנים הבאות, לטובת עתיד החקלאות והתעשייה הישראלית, לשירותו של הצרכן הישראלי.

עוד בכנס צוינו יצרני החלב המצטיינים לשנת 2011, אשר לכבודם הוקרן סרט המוקיר את פועלם. בין יצרני החלב המצטיינים נבחר ע"י מחלבות שטראוס משק אחים שמואלי, שזכה בתואר הרפת המצטיינת ביותר, נוכח התוצאות המעולות שהציגו בפרמטרים של איכות הרפת ובספירת חיידקים ותאים סומטיים. מחלבת אביב בחרה במשק כהן יעקב ובניו כמצטיינת, זו השנה הרביעית ברציפות, לאור התוצאות שהציגה בספירת חיידקים ותאים סומטיים, לצד הניהול המקצועי וההקפדה היתרה על כל שלבי הייצור של החלב.

כחברה המייצרת היצע רחב ומגוון של מוצרי חלב, שטראוס עובדת בשיתוף פעולה שוטף עם יצרני החלב המספקים עבורה את חומר הגלם העיקרי לייצור מוצרים אלה המשפיעים באופן ישיר על איכות המוצרים. גדי פיירקס מנהל אספקת החלב וקשרי יצרנים וישראל בליט, מנהל משק החלב במחלבת שטראוס, מסרו כי "לכל רפתן ולכל רפת, קטנה כגדולה, אחריות עצומה כלפי הצרכנים וכלפי ענף החלב כולו". עוד הוסיפו כי שטראוס ממשיכה לקדם את נושאי האיכות והבטיחות בייצור החלב ברפתות, כאשר איכות החלב ואיכות הרפת הם אחד הביטויים המשמעותיים לחשיבות ששטראוס מייחסת לנושא.

אירוע זה התקיים בהמשך לכנס הוקרה נוסף שערכה מחלבת יטבתה בחודש שעבר, במסגרתו דנו בנושא צינון הרפתות בערבה הדרומית והוקירו את יצרני החלב המצטיינים לשנת 2011. הזוכה בקטגורית יצרן החלב המשפחתי המצטיין הייתה רפת פארן, בבעלותו של יוסי אורן, אשר בנתה השנה מערכת סולרית על סככת הרפת. עוד זכתה רפת קיבוץ יהל בקטגורית היצרן הקיבוצי המצטיין, לאור איכות החלב, מערכת הצינון המשוכללת ואחזקת רפת נקייה ומטופחת שהציגה בשנה החולפת.

במהלך האירוע, רם סרוגו, מנכ"ל מחלבת יטבתה, בירך את יצרני החלב, איחל המשך שיתוף פעולה פורה והודה להם על תרומתם ליציבות ולהמשך הפיתוח במחלבה.

מחלבת שטראוס ומחלבת אביב מחוברות ל-63 יצרני חלב, מושבים וקיבוצים, המספקים עבורן באופן רציף חלב כל ימות השנה. מחלבת

יטבתה מחוברת ל-22 יצרני חלב.

Recognition_Body-656x113

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס