חזרה

יום הבריאות הבינלאומי 2016

מתוך חדשות ומדיה
07/04/16

כחברת מזון גלובלית, פועלת שטראוס למען קידום אורח חיים בריא, בתוך החברה ומחוצה לה. אנחנו מקפידים במהלך כל השנה על סביבת עבודה בריאה, בטוחה ומתקדמת עבור עובדינו ושיתוף פעולה עם עמותות המקדמות אורח חיים בריא.

קידום אורח חיים בריא בא לידי ביטוי גם בפעילויות לרווחת העובדים, בשיפור וגיוון מרכיבי מזון המסופק במטבחונים , יצירת תפריטים בריאים יותר בחדרי האוכל ובאמצעות תמיכה בקבוצות עובדים ספורטיביות מקומיות, כמו ריצה, כדורשת ועוד.

בנוסף, קרן שטראוס למען הקהילה מקדמת את נושא אורח חיים בריא בקרב קהילות ברחבי הארץ, באמצעות שיתופי פעולה עם מגוון רחב של עמותות וארגונים חברתיים. בין היתר, תומכת שטראוס בפרויקט "סיירת המקרר הבריא" המופעל על ידי עמותת "מהיום – הפורום הישראלי לאורח חיים בריא", וזאת כחלק ממסגרת מודל עירוני לקידום אורח חיים בריא, המופעל בין היתר בעיר אשדוד. הפרויקט פונה לאוכלוסיית ההורים על מנת לחבר בין התכנים הנלמדים במערכת החינוך לבין הדרך בה מתנהלת המשפחה, ומטרתו לסייע בהקניית ידע למשפחות לטובת הקפדה על מזון בריא ומאוזן במקרר הביתי.

בשנת 2016 מתוכננות סדנאות מקרר בריא בתמיכת שטראוס במסגרת קבוצות הורים בגני ילדים. החשיבה מאחורי הרעיון היא שתהליך שינוי תזונתי שנעשה בקבוצה מגובשת וסגורה דוגמת גן ילדים, עשוי לחזק את סיכויי הצלחת התוכנית.

במסגרת המיזם, יתקיימו חמישה מפגשים פרונטליים להורים בהנחיית דיאטנית קלינית, וביקור בית, למתן מידע וכלים בנושאים שונים בתזונה.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס