חזרה

קבוצת שטראוס קיבלה את "אות המצוינות העסקית של ישראל"

09/03/15

במסגרת ערב הגאלה השנתי של עולם העסקים בישראל, קיבלה קבוצת שטראוס את אות המצוינות השנתי.

במסגרת האירוע, שנערך במוזיאון תל אביב זו השנה התשיעית, הוענקו אותות הוקרה ומצוינות לחברות המובילות בישראל, כמפגן הצדעה והערכה לעשייה ולמצוינות העסקית שלהן בזירה הישראלית.

החברות הזוכות נבחרו על ידי ועדת שיפוט מכובדת, הכוללת את בכירי המשק בישראל וזוכי אותות המצוינות של Dun's 100 בעבר. החברות נבחרו תוך התחשבות בקריטריונים הבאים: מובילות בתעשייה ו/או בענף לאורך זמן; שדרת ניהול יציבה; מהלך אסטרטגי ייחודי; כניסה לתחומים חדשים ופריצה לשווקים חדשים בשנה האחרונה.

מנחת הטקס, דנה ויס, ציינה במעמד הענקת האות כי "דרך ארוכה עברה שטראוס, ממחלבה קטנה בנהריה ועד לקבוצת מזון בינלאומית הפועלת בכ-25 מדינות".

לאחר קבלת האות נשא דברים גדי לסין, נשיא ומנכ"ל הקבוצה:"ב-20 השנה האחרונות אני גאה לקחת חלק במסע המרתק שקבוצת שטראוס עברה, ועדיין עוברת, החל מתעשיית חלב בצפון מדינת ישראל ועד לקבוצת מזון ומשקאות בינלאומית. אני נרגש מאד לקבל את פרס המצוינות בשם הקבוצה."

הזוכים בפרס של דן אנד ברדסטריט

לסין הקדיש את קבלת הפרס למיכאל שטראוס, והוסיף:

"אני מבקש להקדיש את הפרס למר מיכאל שטראוס. מיכאל חגג לפני שנה 80 למרות שהוא כמו בן 16. תודה לך על הערכים שהנחלת לנו. על הדרך, החזון והאמונה בתעשייה. תודה לעובדים שלנו ששותפים לכל ההצלחות שלנו בארץ ובחו״ל.שנמשיך לבנות יחד תעשייה משגשגת.

לסיום אמר לסין: "אני מאחל לכולנו שנזכה להמשיך ולטפח תעשייה ישראלית, חדשנות  ויכולות גבוהות שיהוו מקור לצמיחה של המשק ובסיס חיובי שנוכל גם לייצא לעולם כחלק מתעודת הזהות של המדינה שלנו."

בטקס הוענק גם פרס מפעל חיים לדיתה ויהודה ברוניצקי, מייסדי אורמת. עוד בין מקבלות אות ההוקרה על מצוינות עסקית בענפי משק שונים היו קבוצת פוקס, טבע ,רמי לוי שיווק השקמה, קבוצת שיכון ובינוי, בנק הפועלים, ועוד. 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס