חזרה

החזון והערכים שלנו

החזון שלנו, "לחולל פלאות מהמרכיבים הבסיסיים ביותר" ממשיך להניע אותנו בכל עשייתנו #responsibility @StraussGroup

 

החזון של שטראוס – לחולל פלאות מהחומרים הבסיסיים ביותר

 

החזון שלנו משקף את סיפורה של חברת שטראוס. מייסדיה, ד"ר ריכרד והילדה שטראוס, ידעו לקחת את הרכיבים הבסיסיים ביותר ולהפוך אותם למשהו מפתיע, מענג ומזין. היה להם רצון כן ואמיתי להתחבר לאלמנטים הבסיסיים ביותר בחיים, לענג את האנשים ולהעשיר את חייהם. גם כיום, הרצון לקחת את הבסיסי ולהפוך אותו למשהו נפלא, עומד בליבת גישתנו לעסקים שלנו ולפיתוח המוצרים שלנו. חזון זה ממשיך להניע אותנו קדימה – ליצור הרגשה נפלאה עבור יותר ויותר אנשים בעולם, להבין את צרכיהם ולהפוך מרכיבים בסיסיים למזון או משקה, אשר ישפרו את איכות חייהם ויעניקו להם ערך.

הערכים שלנו

 

אכפתיות ותעוזה: אכפתיות פירושה להיות קשובים לצרכנים שלנו, ללקוחות, לעובדים, לשותפים ולקהילה בה אנו פועלים. תעוזה היא היכולת לפעול באומץ, לקחת סיכונים למען שינוי משמעותי. האכפתיות יוצרת עבורנו את המוטיבציה לפעול בעוצמה ובתעוזה.

להט ואחריות: הלהט שלנו מקורו בחדוות היצירה, בתשוקה האמיתית שלנו למזון, באושר שבנתינה, בצורך הפנימי האמתי שלנו להזין ולענג אנשים. לקיחת אחריות מלאה הופכת אותנו לחברה מסורה. המסירות שלנו היא מעבר לצרכנים שלנו – היא חובקת את החברה האנושית במובן הרחב ביותר. אנו פועלים מתוך אחריות ומסירות ומחדירים להט ותשוקה לכל מה שאנו עושים.

הצוות: אנו נחושים ליצור צוותים מנצחים, בהם כל שחקן הוא שחקן מרכזי. אנו מתייחסים לצוות שלנו כאל משפחה, באמון ובכבוד הדדי. בנוסף לרוח הצוות הפועמת בקרב העובדים שלנו, אנו מקדמים שותפויות כדרך להרחיב את היקף הפעילות שלנו וליצור ערך רב יותר לחברה.

החיבור החזק בין החזון לבין הערכים שלנו מנחה את ההתנהלות שלנו ומחייב אותנו להיות ערניים וקשובים לצרכים המשתנים של הלקוחות והצרכנים שלנו, להביא להם פתרונות חדשניים, להגיע ליותר ויותר קהילות, ובאמצעות המוצרים שלנו, לשפר את איכות חייהם של אנשים.

ולדנה מיכאלוביץ'