חזרה

גישה למים טהורים

  • אתם רוצים יותר ממים טהורים, בריאים ונקיים. אתם רוצים מים עם טעם נפלא @StraussGroup #WaterBars

 

למרות שלמעלה מ-70% מכדור הארץ מכוסים מים, רק כ-1% מהם ראויים לצריכה אנושית. צרכנים ברחבי העולם מבקשים שאנו, המגזר העסקי, נגן על מקורות המים שלנו ונסייע בהנגשת מים נקיים וטהורים לשתייה לאנשים.  למעשה, ב-2010 קבע האו"ם שהזכות למים היא זכות אנושית בסיסית עם קבלת החלטה 64/292, בה הכירה העצרת הכללית של האו"ם מפורשת בכך שמי שתייה נקיים ותנאי תברואה נאותים הם חיוניים למימוש כלל זכויות האדם.

צרכנים בעלי מודעות לבריאות רוצים מים טהורים: מי שתייה הם חיוניים לבריאותנו, וגישה למי שתייה לובשת צורות רבות. הסטנדרטים למי שתייה משתנים מגיאוגרפיה אחת לשנייה. במקומות מסוימים, מי שתייה המסופקים באמצעות מערכות המים הארציות המקומיות מטופלים בכימיקלים כגון כלור או פלואוריד ובאחרים הם מכילים מזהמים ושאריות מי שפכים. אתם, הצרכנים בעלי מודעות לבריאות, רוצים לדעת שהמים שאתם שותים הם נקיים לחלוטין.

קניית מים בבקבוקים מזיקה יותר ממה שהיא מועילה: עבור אלה מכם שרוצים מים טהורים, קיימות מספר חלופות. האחת היא לקנות מים בבקבוקים, כפי שעושים מיליוני צרכנים בעולם. זוהי תעשייה ששווייה מיליארדים רבים של דולרים, שמשתמשת בכמויות ענק של משאבים ודלקים פוסיליים כדי לייצר מיליונים של בקבוקי פלסטיק, יוצרת מטמנות פסולת עצומות, ועושה שימוש במשאבים נוספים בייצור, הובלה ושיווק של מים בבקבוקים. בין החלופות הנוספות נכללים סוגים שונים של מערכות טיהור ביתיות, המבוססות על שימוש במי ברז וטכנולוגיות ומערכות טיהור מהטובות בעולם.

גישה למים טהוריםהרחבת הגישה למי שתייה טהורים

 אנו עובדים קשה כדי לשפר את הטכנולוגיה והמוצרים שלנו ולהביא לכם את מערכות טיהור המים המתקדמות ביותר, כדי שתוכלו ליהנות ממי שתייה טהורים וטעימים, מים רותחים לקפה שלכם וקרים כקרח ללימונדה, בלחיצת כפתור, אצלכם בבית. החברה שלנו, שטראוס מים, מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות טיהור מים למיליוני אנשים בישראל, בסין ובאנגליה וב-8 מדינות נוספות. הפתרונות שלנו מבוססים על טיהור מי השתייה, שלרוב מסופקים באמצעות מערכות המים הארציות והמוניציפליות. אנו לא קודחים חורים באדמה או מנצלים מעיינות טבעיים. השקענו מיליוני דולרים בפיתוח הטכנולוגיות שלנו, ואנו משתפים פעולה עם קבוצת וירג'ין באנגליה ועם קבוצת האייר בסין כדי לאפשר שיווק והפצה ושירות עד הבית ברמה המקומית.

טכנולוגיות מתקדמות

  • ב-2012 שידרגנו את טכנולוגית טיהור המים המתקדמת שלנו, המוגנת על ידי פטנט @StraussGroup #WaterBars

ב-2012 המשכנו לשדרג את טכנולוגית טיהור המים שלנו, טכנולוגית Maze המוגנת על ידי פטנט, אשר פותחה בשיתוף מדענים ממכון וייצמן ומהאוניברסיטה העברית בירושלים. בטכנולוגית Maze, מטהר רב-תאי מטפל במזהמים שבמים, כגון מתכות כבדות וחיידקים. כל תא במטהר מסיר מזהם מסוג מסוים, והתוצאה היא מים מטוהרים ברמה גבוהה ובעלי טעם נפלא. התהליך משאיר את המינרלים החיוניים כמו סידן ומגנזיום במים. קו המוצרים הנוסף שלנו מבוסס על מנורת אולטרה סגול ותהליך סינון, אשר מסיר מזהמים כימיים וביולוגיים תוך השארת כל המינרלים הבריאים שבמים. הברים שלנו זכו באות ה-Gold Seal מטעם הארגון לאיכות המים העולמי ((Water Quality Association (WQA) ובתקני איכות בינלאומיים נוספים. ב-2012 שיפרנו את טכנולוגית ה-Maze על ידי הוספת חלק חדש ומיוחד, אשר מבטיח קצב זרימת מים קבוע דרך "מבוך" התאים שבמטהר.

טכנולוגיות מתקדמות

מים טהורים בסין

  • ב-2012 השקנו בסין בר מים חדש לצרכנים הסיניים, שמעניק גישה למים נקיים וטהורים @StraussGroup #WaterBars

בסין איכות המים נתונה בסכנה בשנים האחרונות עקב ההתרחבות התעשייתית, החקלאית והעירונית, וסין היא כיום השוק הצומח הגדול ביותר בעולם למים בבקבוקים ונחשבת לצרכנית השנייה בגודלה של מים בבקבוקים אחרי ארה"ב. סיוע לצרכנים הסיניים שלנו להשיג גישה למים טהורים הינו בעדיפות גבוהה אצלנו. למשל, בתחילת 2013 השקנו מוצר חדש בסין, ה-WaterMaker Young, מתקן קטן ובמחיר נמוך יותר, אשר מציע שילוב בין טיהור מים ברמה גבוהה לנוחות ופשטות בשימוש. על ידי כך, ניתנת לצרכנים סיניים רבים יותר ההזדמנות ליהנות ממי שתייה טהורים וטעימים.

מים טהורים באנגליה

  • ב-2012 השקנו באנגליה את Virgin Pure, חוויה חדשה לצרכנים באנגליה@StraussGroup #WaterBars

 

במאי 2012 הודענו על השקת מערכות טיהור המים הביתיות שלנו באנגליה, תחת המותג Virgin Pure. Virgin Pure הוא שירות "הכל כלול", אשר מעניק לצרכנים באנגליה אספקה בלתי מוגבלת של מים טהורים חמים וקרים. שירות מסוג זה הוא חדש למדי עבור הצרכן האנגלי, שבמשך השנים הפך לצרכן משמעותי של מים בבקבוקים. מחקרים מראים שכ-40% מבתי האב באנגליה מעדיפים חלופה למי ברז מטעמי טוהר או טעם. Virgin Pure מציעה חלופה נוחה ואפקטיבית יותר.

מים טהורים