חזרה

שטראוס ועמותת "ידיד" פועלות לקידום אוכלוסיות מגוונות בשוק העבודה

בעמותת "ידיד" מברכים על הקשר עם קבוצת שטראוס, קשר שנוצר כחלק ממדיניות ההשקעה החברתית העיקרית שלה שהוא בתחום של קידום אוכלוסיות מגוונות בתחום התעסוקה. "קבוצת שטראוס שמה לה למטרה לחבור ולשתף פעולה עם ארגונים חברתיים מובילים בשטח, אשר פועלים ליצירת שינוי של ממש בקידום וסיוע לאוכלוסיות מגוונות להשתלב בשוק העבודה" אומרת דניאלה פרוסקי-שיאון, מנהלת אחריות תאגידית של קבוצת שטראוס

 

"שילוב של אוכלוסיות מגוונות בשוק העבודה זוהי אחת המשימות החשובות ביותר שאנו רואים לנגד עינינו בעת שאנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וכלכלייים. אנו שמחים כי בקבוצת שטראוס גילינו שותף הרואה את הדברים בצורה דומה", כך אומרת שרי רבקין, מנכ"ל עמותת "ידיד" עם פתיחת שיתוף הפעולה, בתחום התעסוקה, עם קבוצת שטראוס.

 

בתחילת ינואר  התקיים המפגש הראשון והמרגש של "מדברות עבודה" בפ"ת. לקורס, המתקיים בתמיכת  קבוצת שטראוס, הגיעו 19 נשים ובסה"כ ישתתפו בו 21 נשים מפתח תקוה והסביבה.

במפגש הפתיחה נכחו ליאת ארבל, מנהלת מרכז "ידיד" בפתח תקוה, דניאלה פרוסקי- שיאון, מנהלת אחריות תאגידית בקבוצת שטראוס, צביקה מנהל מתנ"ס בית לזרוס, גיל רהב מנחה קבוצת המחשבים, במי ילין מנחה קורס ניהול תקציב, איילת כהן מנחת הקבוצה ועו"ד מיה טל, רכזת הפרוייקט.

 

מספרת מיה טל. "הכימיה עבדה שעות נוספות והקשר בין הגורמים השונים המובלים את הפרוייקט היה מושלם. המפגש הראשון היה הצלחה בעיני, כולן היו נרגשות ומרותקות, ושיתפו פעולה. בסיום המפגש הנשים יצאו מהחדר והודו לי מעומק הלב "על המתנה שנתתי להם כשקיבלתי אותן לקורס. במהלך הימים האחרונים ממשיכות נשים להתקשר ולבקש להכנס לקורס, יתרה מזאת, נשים שמשתתפות פתאום חושבות על חברות שלהן שמתאים להן להשתתף. במסגרת הקורס מתוכננים 22 מפגשים הכוללים הכשרות "רכות" כגון הכנה לראיונות, חיפוש עבודה וכן קורס מחשבים ופעילות העצמתית למיצוי זכויות כמו גם ליווי מתמשך של חברות הקבוצה מרגע הכנסן לשוק העבודה."

 

במסגרת שיתוף הפעולה רותמת קבוצת שטראוס לא רק את תמיכתה הכספית אלא גם מציעה הכשרה למשתתפות הקורס בנושאי מיומנויות חיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, כלים להצלחה בראיון עבודה ועוד מתוך כוונה לנסות ולאתר משרות מתאימות לנשים, בוגרות הקורס, עם סיומו של הקורס. זאת, כפעולה אסטרטגית שמטרתה לאפשר למשפחות אלו לשדרג את מעמדן הכלכלי והחברתי.

 

בעמותת "ידיד" מברכים על הקשר עם קבוצת שטראוס, קשר שנוצר כחלק ממדיניות ההשקעה החברתית העיקרית שלה שהוא בתחום של קידום אוכלוסיות מגוונות בתחום התעסוקה. "קבוצת שטראוס שמה לה למטרה לחבור ולשתף פעולה עם ארגונים חברתיים מובילים בשטח, אשר פועלים ליצירת שינוי של ממש בקידום וסיוע לאוכלוסיות מגוונות להשתלב בשוק העבודה" אמרה דניאלה פרוסקי-שיאון, מנהלת אחריות תאגידית של קבוצת שטראוס.

 

פורסם לראשונה באתר עמותת "ידיד"

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס