חזרה

קבוצת שטראוס זכתה לדירוג “פלטינה פלוס” במדד מעלה לאחריות תאגידית

 

אנו גאים לבשר על כך שבדירוג "מעלה", שהתפרסם הבוקר דורגנו בדירוג "פלטינה פלוס" לניהול אחריות תאגידית בקרב חברות במשק. זהו הדירוג הגבוה ביותר האפשרי בדירוג, כאשר רק 4 חברות ציבוריות זכו בו, ביניהן שטראוס. כמו כן, שטראוס היא  חברת המזון והמשקאות היחידה שנכללה בדירוג הפלטינה.

בדירוג שהתפרסם היום, שטראוס זכתה לדירוג פלטינה פלוס (ציון אבסולוטי של 90 ומעלה) עם ציון משוקלל של 92% לעומת ממוצע כלל החברות בדירוג שעומד על 75%  – הישג משמעותי ביותר המבטא את האחריות, ההשקעה והמחויבות לאורך זמן שלקחה  על עצמה החברה בתחום זה.

 

שיפור משמעותי ומיוחד נרשם בסעיף ניהול התחום והדיווח החברתי-סביבתי, בין היתר עקב הקמת אתר אינטרנט ייעודי המפרט ומדווח את כל פעילותנו בנושא, באופן שוטף.

 

האחריות התאגידית הפכה כבר מזמן לחלק אינטגרלי מהפעילות העסקית ומהתרבות הארגונית בשטראוס, כאשר שמנו לנו למטרה להוביל בתחום ופעלנו גם השנה לשיפור ביצועינו בנושאי הליבה המרכזיים עליהם אנו משפיעים במסגרת פעילותנו העסקית, החברתית, הכלכלית והסביבתית.

 

דירוג מעלה מדרג עסקים בישראל על פי רמת ניהול אחריות תאגידית בפירמה ובו משתתפות 85 חברות במשק, דירוג זה מאפשר לחברות המובילות במשק לבחון ולדרג את ביצועיהן בתחום האחריות ולהיכלל בדירוג מעלה ובמדד מעלה בבורסה לניירות ערך.

 

הדירוג מתבסס על קריטריונים מפורטים בשישה תחומים מרכזיים של אחריות תאגידית: איכות סביבה, אתיקה בעסקים, זכויות אדם וסביבת עבודה, מעורבות בקהילה ממשל תאגידי ודיווח חברתי סביבתי.

 

לתוצאות הדירוג המפורטות אנא כנסו 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס