חזרה

שטראוס: אחת משלוש החברות הציבוריות בישראל בעלות השקיפות הגבוהה ביותר

אנו שמחים על דירוגנו, זו השנה השלישית ברציפות, כאחת משלוש החברות הציבוריות בישראל בעלות השקיפות הגבוהה ביותר מבין 100 החברות הציבוריות המדורגות.

 

אנו שומרים על מעמדנו מהשנה שעברה כששטראוס מדורגת במקום השלישי (מיד לאחר בנק הפועלים ובנק לאומי) מבין מאה החברות המשתתפות, עם ניקוד שקיפות גבוה מאד של 94%. ניקוד זה מהווה עליה משמעותית של שמונה נקודות ביחס לניקוד שקיבלנו בשנה שעברה ובהפרש ניכר משאר החברות המדורגות במדד. השיפור בניקוד הינו תולדה של קפיצת המדרגה שביצענו בתחום הדיאלוג עם מחזיקי העניין של הקבוצה באמצעות הקמת אתר אחריות תאגידית ייעודי ששיפר באופן משמעותי את רמת השקיפות שלנו בתחום.

מדד השקיפות, הנערך על ידי חברת Beyond Business המייעצת בתחום האחריות התאגידית, מתבסס על מחקר מקיף לבדיקת השקיפות העסקית-חברתית-סביבתית שלע סקים בישראל באמצעות בחינת אתרי האינטרנט של מאה החברות הציבוריות המצויות במדד תל-אביב 100.

ארבעת ממדי השקיפות שנבחנו במחקר הינם:

•          קיום דו"ח המתאר אתהפעילות האחריות התאגידית של החברה באתר האינטרנט שלה (40% מהניקוד)

•        שקיפות ומידת שיתוף הציבורבמידע ובנתונים על החברה (35% מהניקוד)

•         ניווט באתר האינטרנט של החברה (10% מהניקוד)

•         נגישות המידע באתר  (15% אחוז מהניקוד)

 

אנו שמחים שהצעדים הרבים שאנו מבצעים בתחום האחריות התאגידית, וביניהם דיווח שיטתי ומקיף תוך שקיפות מרבית והעמקת הדיאלוג עם מחזיקי העניין השונים של הקבוצה, באים לידי ביטוי בדירוגים השונים המתבצעים על ידי גופים מקצועיים המתמחים בתחום. בהזדמנות זו ברצוננו להודות לכל העוסקים במלאכה החשובה הזו ולהדגיש כי אנו פועלים כל העת לשפר את עצמנו ואת התנהלותנו בתחום האחריות התאגידית.

 

לקריאת הדו"ח – לחצו כאן

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס