חזרה

פורום יסמין ה-3 לנשים בעלות עסקים, עם אריאלה בלק, מייסדת ומנכ"לית אריאלה אלפא אינטרנשיונל

עמותת יסמין, המקדמת נשים בעלות עסקים קטנים ובינוניים מכל המגזרים בישראל, קיימה את המפגש השלישי של "פורום יסמין לנשים בעלות עסקים.".

 המפגש השלישי נערך בבית שטראוס בפתח תקווה, עם אריאלה בלק, יהודייה חרדית ואם ל-8 ילדים, מייסדת ומנכ"לית AAI

אריאלה באלק

אריאלה באלק היא מנכ"לית ונשיאת " Ariela and Associates International " – AAI, חברה פרטית ליצור הלבשה אינטימית, בגדי שינה ובגדי ים, אשר הוקמה לפני כ- 20 שנה.

אריאלה החלה לעבוד בגיל 19 כעוזרת בחברה להלבשה תחתונה, וכששה שבועות מאוחר יותר עברה למכירות, והציבה יעד של הצטיינות בשירות לקוחות.

בתפקיד הבא שלה, היא התעקשה להיות מעורבות בעיצוב המוצאים שמכרה, כדי לוודא שהלקוחות יקבלו בדיוק מה שהם צריכים, מתוך הגישה ש: "לעולם לא אוכל למכור משהו שאני לא מאמינה בו".

אריאלה החלה לעבוד על התוכנית העסקית הראשונה שלה בגיל 21, והקימה את "אריאלה ושו"ת" בגיל 27, מיד לאחר לידת ילדה השלישי, כשברשותה רק $15,000.

כיום, AAI  היא אחת החברות הפרטיות הגדולות להלבשה אינטימית באמריקה עם מחזור מכירות של יותר מ-60 מיליון פריטים בשנה תחת שמות מותג שונים. החברה מחזיקה ברישיונות למותגים מובילים ביניהם Fruit of the Loom, lei .

מותג הבית הראשון של החברה הוא Smart & Sexy אשר עוצב עבור לקוחות וולמארט חובבות אופנה עם תקציב קניות מוגבל. המותג עוצב במטרה  לענות על צרכיהן של נשים, להעניק מראה מחמיא ואיכותי ולשדר חוכמה וסקסיות.

אריאלה הציבה מטרה לפיה המותג שלה יתמוך בנשים באופנים שונים. לדוגמא: עבור כל פריט שנמכר במותג Smart & Sexy, תתרום החברה כסף לארגונים שעוסקים בהעצמת נשים.

"לתת בחזרה הוא החלק המספק ביותר בעבודה שלי", אומרת אריאלה, אשת עסקים מצליחה נשואה ואם לשמונה.

 למפגש הגיעו כחמישים נשים בעלות עסקים מכלל המגזרים בחברה הישראלית אשר עוסקות במגוון תחומים – מעיצוב, אופנה, פרסום, אמנות ואדריכלות ועד למלונאות, חינוך, ראיית חשבון ועריכת דין.

עופרה שטראוס אמרה באירוע: "עסקים בבעלות נשים הם מנועי צמיחה מובהקים של המשק. סיפורי הצלחה של נשים יכולים להוות מודל ללימוד לנשים אחרות והמטרה שלנו היא לייצר מקום מפגש שבו נשים בעלות עסקים תוכלנה ללמוד וללמד זו את זו. סיפורה של אריאלה, אישה חרדית ואם לשמונה, מהווה השראה אמיתית עבור נשים ממגזרים שונים בישראל".

אריאלה בלק אמרה לבעלות העסקים שהיא "שמחה על ההזדמנות לדבר אתכן על הצלחה נשית. אני מאמינה שתנאי להצלחה הוא לדעת מה את רוצה מהרגע הראשון. אני ידעתי שאני רוצה משפחה גדולה ועסק גדול. הצלחתי להשיג את שניהם, זה אפשרי, אבל מצריך גמישות גדולה ופשרות".

דברו איתנו
דניאלה פרוסקי-שיאון
דניאלה פרוסקי-שיאון
מנהלת קיימות ותקשורת פנים גלובלית
שלח מייל לדניאלה פרוסקי-שיאון