חזרה

אות הוקרה לקבוצת שטראוס על ידי "לקט ישראל"

כחברה שקבעה את האחריות התאגידית כאחד מיעדיה החזוניים ופועלת במגוון ערוצים על מנת לסייע ולתרום לקהילה, אנו שמחים לשתף אתכם בהענקת אות הוקרה שהוענק  לקבוצת שטראוס עבור תרומתה לפעילות לקט ישראל מזה שבע שנים במסגרת ערב הגאלה השנתי של הארגון.

הסיבות, כפי שהוצגו על ידי "לקט ישראל", שהביאו להעניק את האות לקבוצת שטראוס – "במהלך השנה האחרונה תרמה הקבוצה מזון בשווי 2,000,000 ₪, ותמכה בחזון קידום תזונה נבונה לאוכלוסיות חלשות באמצעות תרומת מוצרים בעלי ערכים תזונתיים גבוהים.

הקבוצה מקדמת את ערך ההתנדבות בקרב עובדיה ע"י השתתפות עובדי שטראוס בפעילויות שונות של הארגון. כמו כן, מייק אבנר – חבר הנהלה בכיר והיועץ המשפטי הראשי של הקבוצה, משמש בהתנדבות כחבר בוועד המנהל של לקט ישראל.

בזכות שיתוף הפעולה עם לקט ישראל עודפי הייצור אינם מושמדים, אלא מועברים ישירות לנזקקים, ובכך תורמת קבוצת שטראוס גם לסביבה ירוקה יותר.

תרומתה ופעילותה של הקבוצה מאפשרת ללקט ישראל להגיע ל-140 אלף אנשים מדי שבוע עם אספקה של מזון טרי ומזין."

 

"לקט ישראל" – רשת להצלת המזון הגדולה במדינה, פועל במטרה לסייע לאנשים וילדים הסובלים מחוסר ביטחון תזונתי באמצעות הצלה וחלוקה מחדש של עודפי מזון.

כארגון גג ל-189 עמותות, לקט ישראל מגיע לכ – 140,000 אנשים וילדים מדי שבוע עם אספקה של מזון טרי ומזין.

בנוסף, לקט ישראל פועל בסיוע לקבוצות אוכלוסייה בסיכון ולעמותות באמצעות פרויקטים של חינוך תזונתי, רכש מוצרים עתירי חלבונים, בטיחות מזון ותמיכה בתשתיות במטרה לשפר סטנדרטים מקצועיים בקרב העמותות ולהעצים קבוצות אוכלוסייה בסיכון.

 

אנו גאים בתרומתנו לפעילות המבורכת של ארגון לקט ישראל ופועלים להעמיק את הקשר בינינו גם בעתיד.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס