חזרה

נתינה ושותפות – יחד כל הדרך

המחויבות הקהילתית והחברתית של מחלקת משאבי האנוש היא נגזרת של הרוח המפעמת בארגון כולו. המחויבות שלנו מבוססת על מסורת של אכפתיות, דאגה ומעורבות בקהילה – ערכים אשר הונחלו בארגון מאז הקמתו. השותפות עם ההוסטל לאסירות משוחררות החל במאי 2009 כחלק מפרויקט חברתי שהוקם בשטראוס במטרה למצוא שותף קהילתי לאורך זמן.

המחויבות הקהילתית והחברתית של מחלקת משאבי האנוש היא נגזרת של הרוח המפעמת בארגון כולו

באותה תקופה, יחידת משאבי האנוש (SHRS) הייתה מורכבת מנשים בלבד, ולכן חשנו שעלינו לבחור שותף כחלק מהערבות הנשית. ארגון ציונות 2000 קישר בינינו לבין ההוסטל לאסירות משוקמות. ההוסטל פועל למען נשים אשר השתחררו מהכלא, במטרה לסייע להן לבנות עצמן לקראת חיים עצמאיים בחברה.

המורכבות העצומה שמלווה את חייהם הפרטיים של הנשים בהוסטל – הופכת את המפגש והקשר שנוצר לייחודי, למרגש ולמחייב.

חשוב לנו להיות חלק מהתהליך ולא רק להיות גורם שתורם כספים מהצד, ללא מעורבות אמיתית. עם הזמן, במהלך השנתיים האחרונות, הוסרו החומות והחששות ההדדיים, הקשר התהדק והעמיק, ונבנו אמון ושפה משותפת. במהלך הפעילות נחשפנו לסיפורים האישיים המרגשים והפכנו לחלק בלתי נפרד מחיי הנשים בהוסטל- בדיוק כפי שהן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו.

שוב לנו להיות חלק מהתהליך ולא רק להיות גורם שתורם כספים מהצד

במסגרת הפעילות המשותפות שלנו, חשוב לנו ליהנות יחד עם הבנות, אך גם להעניק להן משהו מאיתנו. אנו משתתפות איתן בסיורים בחברה (חלקן אפילו עובדות בחברה כיום), אנו מבלות איתן, משתתפות בכנסים, סדנאות ובאירועים מעניינים. הסרטון הבא מסכם ביקור מרגש בלונה-פארק, שציין שנתיים של היכרויות, וכלל את כל מחלקת משאבי האנוש וילדיהם.

 

IFrame

 

בכל פעם כשאנו חוזרות מהפעילות בהוסטל, אנחנו מרגישות שהן מחזקות אותנו. המפגשים עמן מחדדים לכל אחד מאיתנו את החשיבות של הדברים שאנחנו לוקחים כמובן מאליו, ומעצימים בתוכנו את ההכרה שבחרנו נכון בקשר עמן.

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס