חזרה

לוקחים אחריות על הדברים הבסיסיים

יום אחריות חברתית גלובלימדי שנה מתקיים בקבוצת שטראוס יום אחריות חברתית גלובלי, המקיף את כל יחידות הקבוצה ושלוחותיה. יום זה מהווה שיא שנתי לאירועי ההתנדבות והפעילות הקהילתית שמתקיימות כדרך קבע ולאורך כל השנה ברחבי הארגון, בישראל ובכל המדינות בהן פועלת שטראוס. אנו מקיימים את היום הזה מדי שנה, במטרה לעודד את כל עובדי החברה, בארץ ובעולם, להתערות ולתרום לקהילה שמסביב להם ובאותה הזדמנות לחשוף בפני העובדים את היתרונות שבהתנדבות ובהענקה לזולת. יום זה מאפשר לנו לתת ערך מוסף רגשי ומעשי לקהילות בתוכן אנו חיים, ערך שהוא מעבר למוצרים שלנו.

יום האחריות החברתית 2011

השנה, נערך יום האחריות החברתית בסימן "לוקחים אחריות על הדברים הבסיסיים" מתוך תחושת האחריות שלנו כארגון, ומתוך הצורך להביא לידי ביטוי את הצרכים העכשוויים בחברה. חלק גדול מהפעילויות התקיימו בשיתוף עם השותפים הקהילתיים הקבועים של היחידות השונות, איתם הן עומדות בקשר לכל אורך השנה, כך שיום זה הוא רק שיא למכלול של פעילות שוטפת. ביחידות אחרות, התקיימו מגוון רחב של פעילויות התורמות למילוי צרכים בסיסיים של אוכלוסיות מגוונות.

לוקחים אחריות על הדברים הבסיסיים

הפעילויות הנבחרות

בחרנו השנה להתנדב במקומות אותם ציינו השותפים החברתיים שלנו כמקומות בעלי הצורך הרב ביותר. העובדים והמנהלים לקחו חלק בפעילויות ייחודיות ליום זה, כמו אריזת סלי מזון וחלוקתם לנזקקים, שיקום ושיפור פניהם של מוסדות חינוך, מועדוניות ילדים, גני ילדים ומתנ"סים, פעילויות העשרה וחוויה, פעילויות סביבתיות, פעילויות עם קשישים, איסוף בגדים ותרומתם לנזקקים, ועוד. השאר עסקו, כאמור, בפעילות עם השותפים עמם הם פעילים לאורך כל השנה.

IFrame

אנו מקווים כי יום האחריות החברתית הגלובלי, יעצים את ההשפעה הן על הקהילה והן על העובדים, יהווה אימפקט משמעותי בתרומת החברה לקהילות שסביבה, יעלה את מוראל חברי הקהילה ואת מוראל העובדים, ויתן תנופה חזקה לחיבור בין כל אלה.

 

פורסם לראשונה בבלוג שטראוס: Food For Thougt

 

 

 

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס