חזרה

לכוון מעבר למטרה

אתחיל מהסוף: אני רוצה לומר לנשים בראשית דרכן המקצועית ולאימהות חדשות שנמצאות בצומת קריטי: זה אפשרי – אפשר לפתח קריירה משמעותית ובמקביל לחיות חיים מלאים ולגדל ילדים. יש להכרעה הזו מחירים, זה ברור, אבל יש לצדם גם תגמול שאינו רק השכר בתלוש המשכורת.

אפשר לפתח קריירה משמעותית

 

איך זה מתחבר לסיפור האישי שלי?

את ההיריון הראשון שלי עברתי בזמן שעבדתי בבנקאות השקעות במריל לינץ' בניו יורק. כמו לפני ההיריון, המשכתי לעבוד גם במהלכו 100 שעות בשבוע. זה אומר שעבדתי כ-14 שעות בממוצע שבעה ימים בשבוע. כן. כולל שבת וראשון וכולל חגים וכולל לחזור מהעבודה בחמש בבוקר, לישון כמה שעות ולחזור למשרד.

לישון כמה שעות ולחזור למשרד

 

במהלך ההיריון עדיין לא הפנמתי את השינוי שעתיד לעבור עליי וחשבתי שאחזור לעבודה אחרי שלושה חודשים ואמשיך בשגרת חיי האינטנסיבית. אחרי הלידה מצאתי את עצמי מחליפה חיתולים לתינוק קטנטן ומתמודדת עם שאלות גדולות.

שאלות גדולות

לילות לבנים לא היו זרים לי. בנקאות השקעות הכינה אותי היטב לתפקיד, אבל הרצון לתת את הטוב ביותר לא רק למקום העבודה אלא גם לילד שלי לא הרפה ממני. שקלתי הרבה אפשרויות, לרבות אפשרות להתמסר אך ורק לאימהות.

לבסוף, החלטנו בעלי ואני לחזור לישראל. אז שוב קינן בי הצורך בהישגים אישיים, בקריירה, ועם החזרה לארץ הצטרפתי לאייפקס פרטנרס, מקום עבודה תובעני למדי, שם העברתי חמש שנים נוספות והיריון שני.

אלה היו ימים לא פשוטים. המטפלת במשמרת הראשונה הייתה מגיעה בבוקר. ובארבע אחר הצהריים הייתה מגיעה המטפלת של המשמרת השנייה. בעלי היה כל הזמן בנסיעות בחו"ל ואני הייתי חוזרת הביתה לא לפני שבע בערב, ופעמים רבות הרבה יותר מאוחר…רציתי להקדיש יותר זמן לילדים ולא ידעתי איך אפשר לגשר בין העולמות.

הבנתי שאני רוצה למצוא תפקיד מעניין ומאתגר, אבל גם קצת יותר מאוזן. תפקיד שיאפשר לי להיות האמא שאני רוצה להיות, אבל גם יאתגר אותי ויספק לי עניין. התחום של קשרי משקיעים נראה לי מקום טבעי עבורי היות שהוא משלב בין הרקע הפיננסי שלי לבין הרצון שלי לעסוק בבניית קשרים ומערכות יחסים עם משקיעים.

לפני כשנה הצטרפתי לשטראוס, ובתחושה שלי, כאן פתרתי את הקונפליקט. יש תקופות עמוסות ואינטנסיביות מאוד, אבל יש גם ימים של חיים מחוץ לעבודה. לא פחות חשוב מכך – יש עניין רב בתפקיד ולמידה מקצועית שמלווה בצמיחה אישית.

כדי לקלוע למטרה צריך לכוון גבוה יותר מהמטרה עצמה. תכוונו גבוה.

כדי לקלוע למטרה צריך לכוון גבוה

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס