חזרה

קשר אמיתי הוא מחייב

הקשר בין מטה הקפה של חברת שטראוס ובין מגדלור פתח תקוה, אחד מיני עשרות סניפים של עמותת על"ם למען נוער בסיכון, החל לפני כשנתיים (2009). מאז, נבנה לו קשר חזק ומחייב, שאיפשר לנו להכיר וללמוד מהם הצרכים שלהם ולנסות לספק מענה לחלקם במסגרת המשאבים העומדים לרשותנו.

שותפים לדרך

בהתחלה, אולי מתוך חוסר היכרות וגם קצת מבוכה, יצרנו יחד תכנית עבודה משותפת. אך עם הזמן, הפכו המפגשים בין אנשי המטה בחברת שטראוס לבין המגדלור – למשמעותיים יותר. אני מרגישה שהיום אנו שותפים לדרך, כך שהפעילויות, הטיולים והתרומות – הפכו להיות רק התפאורה לקשר אמיתי וכנה.

יצרנו יחד תכנית עבודה משותפת

חשוב לנו להיות מעורבים, להכיר את בני הנוער לעומק, להבין את הצרכים ולנסות לעזור בכל דרך אפשרית. כך, למשל, התחלנו בשילוב של הנערים בעבודה בחטיבת המכירות של מטה הקפה.

אני חשה שהמחויבות שלי ושל חבריי מצליחה לסחוף מתנדבים נוספים ושיתופי פעולה מוצלחים. מבחינתנו, הקשר שנרקם הוא חיוני לשני הצדדים, והמעורבות המתחזקת מובילה לשינוי ניכר לעין אצל הנערים.

להכיר את בני הנוער לעומק

הסרטון הבא מציג את אחד האירועים המשמעותיים, אחד מיני רבים, שנעשו יחד עם המגדלור. למרות שלא תוכלו לראות את פניהם של הנערים, אני בטוחה שתוכלו לראות את השמחה המרגשת, ולהרגיש במקצת את הייחודיות של הקשר שנרקם, שמבחינתנו – נועד להימשך לעוד זמן רב.

 

 

IFrame

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס