חזרה

פורח, אפנתי וטוב לסביבה

ביום ראשון ה-27/1 תיפתח בקניון רמת אביב תערוכה מיוחדת במינה, ראשונה מסוגה בישראל. את הפריטים בתצוגה עיצבו מעצבי אפנה ידועים, אך לא מדובר בבגדים כי אם בסדרה של עציצים אקולוגיים.

התערוכה, הנקראת Eco Fashion, תציג סדרה של 50 עציצים אקולוגיים שיצרו מעצבים ידועי שם. העציצים "הולבשו" בקונספטים ובפרטי סטיילינג יחודיים, תוך שימוש בחומרים ירוקים וממוחזרים בלבד, חלק מהחומרים הם יתרות של חומרים למינטיים וחטיפים מחטיבת המלוחים של שטראוס.  במתחם התערוכה, ישולבו גם רהיטים מעוצבים של בית העיצוב המפורסם "קסטיאל".

העציצים המיוחדים והרהיטים יוצעו כולם למכירה וההכנסות יתרמו לעמותת "מגדל אור" – עמותה המטפלת בנוער בגילאים 18-21 בעלי אינטליגנציה גבולית שמטרתה לשפר את איכות החיים של אותם בני נוער על ידי שילובם בחיי הקהילה ובעולם העבודה.

ילדי עמותת "מגדל אור" כבר ביקרו השבוע בקניון, כחלק מהפעילות, וזכו לסדנת בניית עציצים, שיועמדו אף הם בקניון ויהוו "תמרורי הכוונה" אל התערוכה. כמובן שגם העציצים שבנו הילדים נבנו מחומר אקולוגי: שקיות ממוחזרות של בתי העסק השוכנים בקניון רמת אביב.

אירוע פתיחת התערוכה יערך ביום ראשון, 27/1/13 ב-20:00 בקניון רמת אביב, התערוכה עצמה תוצג במשך שלושה שבועות ותהיה פתוחה לקהל הרחב.

 

תערוכת Eco Fashion

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס