לעבוד בשטראוס

הדרך שלנו

ארגון מונחה חזון

חזון הקבוצה, "לחולל פלאות מהחומרים הבסיסיים ביותר" וערכי הקבוצה, מלווים את מכלול פעילותה. במקביל, אחת למספר שנים מציבה הקבוצה יעדים חזוניים במטרה להציב רף ביצועים חדש לעצמה ולאנשיה. יעדים אלו מאתגרים את אנשי הקבוצה ומחייבים חשיבה חדשנית, פיתוח תהליכי ניהול על בסיס סטנדרטים בינלאומיים מתקדמים במטרה לשפר את איכות החיים של האנשים והצרכנים שלנו. דרך זו היא נחלתם של כל עובדי הקבוצה והיא מהווה חלק מזהותם כעובדים בה.

החזון, ערכי החברה, השאיפה למצוינות ולחדשנות מתמדת וההחלטה שהחברה יוצרת לעצמה בכל כמה שנים רף ביצועים חדש לשאוף אליו, מניעים אנרגיה ומעצבים תרבות ארגונית המאופיינת בלהט, נחישות ותעוזה, המאפשרים לכל עובד להשפיע ולהרגיש מחויב לחברה. במקביל, כלפי חוץ, תורמים ערכים אלה להרחבת שווקים, לפיתוח מוצרים וחוויות איכותיות וחדשניות ולשיפור תוצאות לאורך זמן.

מורשת של תרבות ארגונית משפחתית

שטראוס היא חברה של אנשים, המתאפיינת ביחסי עבודה מצוינים לאורך כל שנות קיומה. החברה מקפידה לקיים דיאלוג עם עובדיה ולצד פגישות תדירות בכל אחד מהאתרים בין הנהלת החברה לעובדים, מונהגים בחברה ערוצי משוב, כגון: קבוצות מיקוד בנושאים שונים וסקר עמדות שנתי, אשר ממצאיו מנותחים, מוצגים להנהלה וחוזרים לעובדים כתוכנית אופרטיבית משופרת.

האווירה המשפחתית, החום והקשר הקרוב בין מנהלים לעובדים, ובינם לבין עצמם, מטופחים ונשמרים גם כיום, עם צמיחתה של החברה, כחלק מהמורשת והתרבות הארגונית העוברת בה מדור לדור. החברה מעניקה סל הטבות מגוון ומקיימת שורה של פעילויות חברתיות לעובדים ולבני משפחותיהם.

כל עובד שטראוס יודע, כי ימצא דלת פתוחה ואוזן קשבת גם בקרב הדרגים הניהוליים הבכירים ביותר ומודע לכך, כי ביכולתו להשפיע וליטול חלק בקבלת ההחלטות, ללא קשר למעמדו בהיררכיה הארגונית. אווירה ייחודית זו יוצרת בכל הדרגים מחויבות דו כיוונית גבוהה, הן בקרב העובדים והן בהנהלה, התורמת למימוש יעדי החברה.

חברה מאתגרת

קבוצת שטראוס צומחת במהירות ומציבה כל העת אתגרים חדשים בפני אנשיה. עצם היותה של הקבוצה ארגון גלובלי, מייצרת שפע של הזדמנויות ואפשרויות קידום והתפתחות, הן לעובדי החברה הוותיקים והן לאנשים מוכשרים בעלי ידע וניסיון המצטרפים אליה. החברה מקיימת מסלולים קבועים להכשרה ופיתוח מנהלים, בהתאם ליכולות שיידרשו בעתיד מאנשיה. שטראוס מאמינה בקידום ובהצמחת אנשיה. לצד העצמת מנהלים מקומיים במדינות השונות קיימים בחברה גם תפקידי רוחב גלובליים.

בנוסף, שותפים המנהלים בקהילות מקצועיות הפועלות לרוחב החברה ומנהלים ממשקי עבודה מול אנשים מגוונים במדינות שונות. אגב כך הם נפתחים לעולם הרחב, לומדים ומקבלים ממנו השראה, תוך פיתוח מיומנויות עבודה בתרבויות שונות ותובנות לגבי מגמות עולמיות בתחומים שונים, כגון: אסטרטגיה, שיווק, טכנולוגיה, תפעול, כספים ועוד.

חוסנה, הצלחתה והעובדה ששטראוס נמצאת בהתפתחות מתמדת – כל אלה מחזקים את תחושת הגאווה בקרב אנשיה ומושכים אליה אנשים מוכשרים מתחומים שונים, המתפתחים ומממשים את יכולותיהם בסביבת עבודה מאתגרת.

אחריות תאגידית

אנשים בוחרים לעבוד כיום יותר ויותר בחברות המייצרות ערך חברתי לצד ערך כלכלי. לשטראוס מסורת ארוכת שנים של אחריות ומעורבות חברתית. בחמש השנים האחרונות דורגה החברה במקום הגבוה ביותר על פי מדד מעלה. הקבוצה מעורבת בעשרות פרוייקטים חברתיים בקהילות השונות, שבהן היא פועלת. במסגרת זאת מושם דגש על שיפור תהליכים, במטרה לנהל את מכלול האחריות החברתית באופן המתקדם ביותר, בתחומים הנוגעים לתנאי העסקה, זכויות אדם, ספקים, איכות סביבה, אתיקה, שיווק וצרכנות ועוד. כל זה נעשה מתוך אחריות לפתח מוצרים איכותיים, בריאים ומפנקים לצד תרומה לביסוס חברה בריאה.