אחלה

הסיפור שלנו הוא סיפור אמיתי. סיפור של אנשים ורכיבים טריים המטופלים בקפידה ומגיעים מדי בוקר למטבח הגדול במפעל הסלטים שלנו בכרמיאל. תוך שעות הם כבר סלטים מוכנים במתכונים הייחודיים והאהובים שיוצאים לאלפי נקודות המכירה ברחבי הארץ.

לאורך השנים אחלה ביצעה מהלכים רבים, חלקם ייחודיים ופורצי דרך, לשיפור המוצרים, איכותם והרכבם התזונתי. איכות הירקות וחומרי הגלם, לצד תהליכי הייצור הקפדניים, הם הבסיס למגוון הסלטים הטעימים והאהובים שלנו.

החומוס והסלטים של אחלה הם ללא גלוטן ומתאימים לצרכנים ואוהבי החומוס והסלטים הנמנעים מגלוטן. במפעל הסלטים מופעל מערך איכות המבקר את איכות הרכיבים והתבלינים השונים וכן את תהליכי היצור באופן המבטיח שלא יכללו גלוטן. הסימון מאושר ומבוקר על ידי משרד הבריאות.

אנחנו באחלה מאמינים בפשטות, רכיבים מצוינים, שורשיות, אהבה ושמחת חיים, ויותר מהכול בטעמים ייחודים.

גם בעתיד נמשיך להפתיע, לגוון ולהשיק חדשנויות מוצריות בקצב גבוה, עם אותה תשוקה שמאפיינת את אחלה, במטרה להביא לכם את "הדבר הבא" בקטגוריית הסלטים, ולייצר את החומוס והסלטים הטעימים והאיכותיים ביותר.

1991
הושק לראשונה המותג אחלה
1.4
כ-1.4מיליון צרכנים אוכלים סלטים של אחלה מדי יום
45
סלטים שונים לאחלה: במגוון טעמים וגדלים: סלטי חומוס וסלטי ירקות
משפחת המוצרים
סדרת סלטי אחלה בטעמים הישראלים המוכרים והאהובים. סדרת סלטי אחלה קלאסי אהובה על הצרכנים כבר משנת 1991 הסלטים נמצאים בכל בית ישראלי ומלווים את המשפחות הישראליות באירועים, בחגים ובחוויות החיים.
חומוס- אחלה קלאסי

סדרת סלטי אחלה בטעמים הישראלים המוכרים והאהובים. סדרת סלטי אחלה קלאסי אהובה על הצרכנים כבר משנת 1991 הסלטים נמצאים בכל בית ישראלי ומלווים את המשפחות הישראליות באירועים, בחגים ובחוויות החיים.

החומוסייה של אבי- חומוס חלק 400 גרם
החומוסייה של אבי- חומוס עם גרגרים 400 גרם
החומוסייה של אבי- חומוס עם רוטב תטבילה 400 גרם
החומוסייה של אבי- חומוס יפו 400 גרם
החומוס של אבי- חומוס עם זחוק זהבי 400 גרם
החומוס של אבי- חומוס מסבחה 400 גרם
חומוס עם טחינה 400 גרם
חומוס עם חריף 400 גרם
חומוס עם זעתר 400 גרם
חומוס עם צנוברים 400 גרם
חומוס בתיבול שום ושמן זית 400 גרם
חומוס עם זיתים, זעתר ושמן זית 400 גרם
חומוס עם פלפל שיפקה חריף אש 400 גרם
חומוס לניגוב על גרגרים 400 גרם
אחלה נשנוש - חומוס בתוספת חריף
חומוס חלק
חומוס 1 ק"ג
חומוס לניגוב 1 ק"ג
חומוס 750 גרם
חומוס 500 גרם
חומוס 250 גרם
חומוס 125 גרם
חומוס כפרי 750 גרם
סלטים-אחלה קלאסי

סדרת סלטי אחלה בטעמים הישראלים המוכרים והאהובים. סדרת סלטי אחלה קלאסי אהובה על הצרכנים כבר משנת 1991 הסלטים נמצאים בכל בית ישראלי ומלווים את המשפחות הישראליות באירועים, בחגים ובחוויות החיים.

החומוסייה של אבי- טחינה לניגוב 400 גרם
טחינה 500 גרם
חצילים במיונז 500 גרם
חציל פיקנטי 500 גרם
מטבוחה 500 גרם
כרוב אדום 220 גרם
כרוב אדום במיונז 500 גרם
טחינה 125 גרם
כרוב אדום 125 גרם
מטבוחה 125 גרם
חצילים 125 גרם
פסטו
עגבניות מיובשות סיציליאניות
קוביות גזר מרוקאי 500 גרם
סדרת "אחלה טעמי השוק" מכנסת תחתיה מגוון סלטים ייחודיים אשר מתבססים על מתכונים חדשים המשלבים ירקות, תבלינים ועשבי תיבול טריים ואיכותיים במיוחד אשר מלווים על ידי צוות אחלה מהזריעה ועד הקטיף. הסדרה משלבת חקלאות שורשית ואמיתית עם התשוקה ליצור ממנה את הסלטים הטובים, הטעימים והמעניינים ביותר.
טעמי השוק

סדרת "אחלה טעמי השוק" , מגוון של סלטים ייחודיים אשר מתבססים על מתכונים חדשים המשלבים ירקות, תבלינים ועשבי תיבול טריים אשר מלווים על ידי צוות אחלה מהזריעה ועד הקטיף.
סלטי החצילים שמתבססים על חציל בלאדי שהוא זן פראי של החציל, כבד ובשרני יותר, הוא בהיר, מתקתק ופחות מריר מזני החצילים המתורבתים.
סלטי ירקות מיוחדים
טחינה לבנה משודרגת
סדרת שמחדשת כל הזמן בקטגורית הסלטים.

סלט חציל בלאדי במיונז 400 גרם
סביח 400 גרם
קוביות סלק 400 גרם
טחינה לבנה 400 גרם
חציל בלאדי בתיבול שמן זית ומלח ים 400 גרם
חציל בטעם כבד 400 גרם
חציל בלאדי וטחינה 400 גרם
מטבוחה עם פלפלים קלויים 400 גרם
פלפלים קלויים 400 גרם
טחינה עם פטרוזיליה 400 גרם
סלט טורקי 400 גרם
חציל בטעם כבד 125 גרם
סלט עדשים 350 גרם
רוטב טחינה עשבי תיבול
רוטב טחינה שום לימון
היסטוריה
1991
הושק לראשונה המותג אחלה כאשר שטראוס הייתה הראשונה לזהות את הצורך לקנות חומוס טעים ואיכותי מהמדף בסופר. שטראוס הביאה את "החומוסיה" לצריכה יומיומית לבתים בישראל.
2009
החל משנה זו כל מוצרי אחלה מיוצרים עם שמן קנולה בלבד.
2010
אחוז השומן ב חומוס אחלה הופחת משמעותי וכיום חומוס אחלה הינו אחד החומוסים על המדף עם אחוזי השומן הנמוך ביותר. , בנוסף מוצרי חומוס מכילים טחינה מלאה.
2012
אחלה מתחדשת ושמה את הדגש על הרכיבים מהם מיוצרים הסלטים. החקלאים וחומרי הגלם- רכישה רק מחקלאים שנבחרו בקפידה ואנחנו מלווים אותם בכל שלבי הגידול כדי לקבל את החומוס, החצילים, הפלפלים והפטרוזיליה באיכות הטובה ביותר. פתחנו מרכז קולינרי התומך בחדשנות המוצרית ובדרישות הגבוהות לטעם ואיכות ופיתחנו עשרות מוצרים חדשים בשנים האחרונות.

שאלות ותשובות