אחלה

הסיפור שלנו הוא סיפור אמיתי. סיפור של אנשים ורכיבים טריים המטופלים בקפידה ומגיעים מדי בוקר למטבח הגדול במפעל הסלטים שלנו בכרמיאל. תוך שעות הם כבר סלטים מוכנים במתכונים הייחודיים והאהובים שיוצאים לאלפי נקודות המכירה ברחבי הארץ.

לאורך השנים אחלה ביצעה מהלכים רבים, חלקם ייחודיים ופורצי דרך, לשיפור המוצרים, איכותם והרכבם התזונתי. איכות הירקות וחומרי הגלם, לצד תהליכי הייצור הקפדניים, הם הבסיס למגוון הסלטים הטעימים והאהובים שלנו.

החומוס והסלטים של אחלה הם ללא גלוטן ומתאימים לצרכנים ואוהבי החומוס והסלטים הנמנעים מגלוטן. במפעל הסלטים מופעל מערך איכות המבקר את איכות הרכיבים והתבלינים השונים וכן את תהליכי היצור באופן המבטיח שלא יכללו גלוטן. הסימון מאושר ומבוקר על ידי משרד הבריאות.

אנחנו באחלה מאמינים בפשטות, רכיבים מצוינים, שורשיות, אהבה ושמחת חיים, ויותר מהכול בטעמים ייחודים.

גם בעתיד נמשיך להפתיע, לגוון ולהשיק חדשנויות מוצריות בקצב גבוה, עם אותה תשוקה שמאפיינת את אחלה, במטרה להביא לכם את "הדבר הבא" בקטגוריית הסלטים, ולייצר את החומוס והסלטים הטעימים והאיכותיים ביותר.

1991
הושק לראשונה המותג אחלה
1.4
כ-1.4מיליון צרכנים אוכלים סלטים של אחלה מדי יום
45
סלטים שונים לאחלה: במגוון טעמים וגדלים: סלטי חומוס וסלטי ירקות
משפחת המוצרים
סדרת סלטי אחלה בטעמים הישראלים המוכרים והאהובים. סדרת סלטי אחלה קלאסי אהובה על הצרכנים כבר משנת 1991 הסלטים נמצאים בכל בית ישראלי ומלווים את המשפחות הישראליות באירועים, בחגים ובחוויות החיים.
חומוס- אחלה קלאסי

חומוס- אחלה קלאסי

סדרת סלטי אחלה בטעמים הישראלים המוכרים והאהובים. סדרת סלטי אחלה קלאסי אהובה על הצרכנים כבר משנת 1991 הסלטים נמצאים בכל בית ישראלי ומלווים את המשפחות הישראליות באירועים, בחגים ובחוויות החיים.

החומוסייה של אבי- חומוס חלק 400 גרם
החומוסייה של אבי- חומוס עם רוטב תטבילה 400 גרם
החומוסייה של אבי- חומוס יפו 400 גרם
חומוס עם טחינה 400 גרם
חומוס עם חריף 400 גרם
חומוס עם זעתר 400 גרם
חומוס עם צנוברים 400 גרם
חומוס לניגוב על גרגרים 400 גרם
אחלה נשנוש - חומוס בתוספת חריף
חומוס חלק

חומוס חלק

חומוס 1 ק"ג
חומוס לניגוב 1 ק"ג
חומוס 750 גרם
חומוס 250 גרם
חומוס 125 גרם
סלטים-אחלה קלאסי

סלטים-אחלה קלאסי

סדרת סלטי אחלה בטעמים הישראלים המוכרים והאהובים. סדרת סלטי אחלה קלאסי אהובה על הצרכנים כבר משנת 1991 הסלטים נמצאים בכל בית ישראלי ומלווים את המשפחות הישראליות באירועים, בחגים ובחוויות החיים.

החומוסייה של אבי- טחינה לניגוב 400 גרם
טחינה 500 גרם
חצילים במיונז 500 גרם
חציל פיקנטי 500 גרם
מטבוחה 500 גרם
כרוב אדום 220 גרם
כרוב אדום במיונז 500 גרם
חומוס 125 גרם
טחינה 125 גרם
כרוב אדום במיונז 125 גרם
מטבוחה 125 גרם
חציל במיונז 125 גרם
חציל בטעם כבד 125 גרם
פסטו
היסטוריה
1991
הושק לראשונה המותג אחלה כאשר שטראוס הייתה הראשונה לזהות את הצורך לקנות חומוס טעים ואיכותי מהמדף בסופר. שטראוס הביאה את "החומוסיה" לצריכה יומיומית לבתים בישראל.
2009
החל משנה זו כל מוצרי אחלה מיוצרים עם שמן קנולה בלבד.
2010
אחוז השומן ב חומוס אחלה הופחת משמעותי וכיום חומוס אחלה הינו אחד החומוסים על המדף עם אחוזי השומן הנמוך ביותר. , בנוסף מוצרי חומוס מכילים טחינה מלאה.
2012
אחלה מתחדשת ושמה את הדגש על הרכיבים מהם מיוצרים הסלטים. החקלאים וחומרי הגלם- רכישה רק מחקלאים שנבחרו בקפידה ואנחנו מלווים אותם בכל שלבי הגידול כדי לקבל את החומוס, החצילים, הפלפלים והפטרוזיליה באיכות הטובה ביותר. פתחנו מרכז קולינרי התומך בחדשנות המוצרית ובדרישות הגבוהות לטעם ואיכות ופיתחנו עשרות מוצרים חדשים בשנים האחרונות.

שאלות ותשובות

שאלה
מה היתרונות התזונתיים של מוצרי אחלה?
תשובה

החומוס והסלטים של אחלה מבטיחים טעם ואיכות יוצאי דופן המתבססים על ירקות ורכיבים מעולים, מתכונים שפותחו ושופרו לאורך השנים ואשר מתבססים על מתכונים ביתיים מוכרים וכמובן תהליכי יצור מתקדמים.
חומוס אחלה מוכר כחומוס עם אחוזי שומן נמוכים במיוחד, והוא כמו גם הסלטים השונים, מכילים שמן קנולה איכותי בלבד, הנחשב לבריא יותר. חומוס אחלה הקלאסי והטחינה הקלאסית מכילים גם טחינה משומשום מלא.
לחומוס אחלה תכולת חלבונים גבוהה, סיבים תזונתיים, סידן, מגנזיום וברזל והוא מהווה תוספת מזינה וטעימה בכריך או כחלק מארוחה.

שאלה
איך אתם מבטיחים את איכות הירקות והרכיבים שבסלטים?
תשובה

אנשי המקצוע במפעל הסלטים של אחלה נמצאים בקשר יומיומי עם מגדלי הירקות והחקלאים המובילים בישראל. הקשר מתחיל באיתור המגדלים המובילים, ליווי מקצועי על ידי צוות מומחים של שטראוס החל משלב בחירת זני הירקות דרך הגידול ועד הקטיף. החקלאים שלנו הם שותפים אמיתיים בתהליכי הפיתוח, היצור ואיכות המוצרים והם חלק בלתי נפרד מההבטחה לסלטים הטעימים והטובים ביותר.

שאלה
האם הסלטים הינם ללא גלוטן?
תשובה
כל סלטי אחלה מכילים עד 20PPM גלוטן.
הערה: מלבד סדרת המטבלים של אחלה- פסטו עם בזיליקום ,לימון כבוש תוניסאי ועגבניות מיובשות 140 גרם
שאלה
מדוע לעיתים הטעם של המוצר משתנה?
תשובה
מאחר שבסיס הסלטים שלנו הינו ירקות טריים, מזג האוויר מאוד משפיע על הטעם ואיכותם. בנוסף ישנם מוצרים שבעונות שונות טעמם מעט משתנה. אנחנו עושים את מיטב המאמצים לאורך כל השנה שהרכיבים שלנו יהיו הטובים ביותר מבחינת טעם ואיכות
שאלה
האם המוצרים שלנו הינם פרווה? מהי הכשרות שלנו?
תשובה
מוצרי אחלה הינם בכשרות בד"ץ שארית ישראל והינם פרווה. יש לשים לב גם לסימול על גבי האריזה כיוון שלעיתים אנחנו משווקים מהדורות מוגבלות שאינן פרווה.
שאלה
מה ההרכב התזונתי של החומוס?
תשובה
הדיאטנית עונה וממליצה: כל סדרת "חומוס אחלה" של שטראוס עברה בשנים האחרונות מהפך תזונתי במסגרתו פותח מתכון חדשני, המתבסס על הרכב ייחודי של: יותר חומוס ושילוב של טחינה מלאה עם הפחתה משמעותית מאוד בכמות השמן המוסף והחלפתו משמן סויה לשמן קנולה.
פיתוח זה מעניק לחומוס טעם ייחודי, טבעי ועשיר יותר ובמקביל אפשר הפחתה של כ-30% (!) בכמות השומן, נמוך משמעותית ביחס למרבית המתחרים המובילים, רק 33קלוריות לכף (15 גר').