תחומי פעילות

הסיפור של שטראוס מסופר ברגע: בכל מקום בו אנשים פוגשים אותנו, כשהטעם הנהדר מפתיע, כשהגוף מתמלא באנרגיה, כשהפינוק מגיע בדיוק ברגע הנכון. בעשייה שלנו אנחנו תמיד מחפשים את החידוש המרענן, ומתוך המסע הזה נוצרות חוויות חדשות: הבריאות הופכת מרגשת יותר והכיף הופך לתענוג מיוחד. עם המותג של שטראוס החוויות הללו הופכות לחוויה אחת משותפת ויוצאת דופן, המקרבת אנשים שונים מכל העולם זה לזה – ואז, נוצר הפלא הגדול ביותר.

בואו להכיר מקרוב את שלל תחומי הפעילות והמותגים המגוונים שלנו, שבאמצעותם אנחנו משפרים חיים של אנשים ברחבי העולם.
הסיפור של שטראוס מסופר ברגע: בכל מקום בו אנשים פוגשים אותנו, כשהטעם הנהדר מפתיע, כשהגוף מתמלא באנרגיה, כשהפינוק מגיע בדיוק ברגע הנכון. בעשייה שלנו אנחנו תמיד מחפשים את החידוש המרענן, ומתוך המסע הזה נוצרות חוויות חדשות: הבריאות הופכת מרגשת יותר והכיף הופך לתענוג מיוחד. עם המותג של שטראוס החוויות הללו הופכות לחוויה אחת משותפת ויוצאת דופן, המקרבת אנשים שונים מכל העולם זה לזה – ואז, נוצר הפלא הגדול ביותר.

בואו להכיר מקרוב את שלל תחומי הפעילות והמותגים המגוונים שלנו, שבאמצעותם אנחנו משפרים חיים של אנשים ברחבי העולם.
מים
מים הם מקור החיים, המשאב היקר לנו מכל. חלק לוקחים אותם כמובן מאליו ואחרים צועדים קילומטרים כדי להשיג אותם. היכן שלא נחיה ואיך שלא נחיה, מים חיוניים לקיומנו ולאיכות החיים שלנו ועלינו לשמור עליהם למעננו ולמען עתיד ילדינו.

איכות המים בעולם מידרדרת ורק 1% מהמים בעולם הם מים ראויים לשתיה. לאדם אחד מתוך שמונה אין נגישות למים ראויים לשתייה. ל-1.1 מיליארד בני אדם אין מקור מים בטוח בטווח של 1 ק"מ מביתם.

מים הם הסביבה הטבעית לקבוצת שטראוס הפועלת לשיפור החיים של אנשים, אחריות חברתית ומודעות לאיכות הסביבה. כי מה יותר בסיסי ממים? ומה יותר פלאי מלהחזיר למיליוני אנשים את הזכות ליהנות ממים נקיים ובטוחים?

אנחנו בשטראוס זיהינו הזדמנות אמיתית בתחום הטיפול במים בנקודת הצריכה (POU), והשקענו בפיתוח מוצרים וטכנולוגיות המבטיחים לצרכנים שלנו מים שהם גם איכותיים ובטוחים לשתייה, וגם נותנים מענה פונקציונאלי לצרכים היומיומיים שלהם.

החזון שלנו בתחום המים היה הקמת חברה גלובלית מובילה שתספק פיתרונות טיהור וסינון מי שתייה שיבטיחו את איכות המים וטעמם, יהיו ידידותיים לסביבה, מעוצבים, ויספקו חווית שתיה נוחה וקלה.

שטראוס מים פעילה בישראל, סין ואנגליה ובמקומות נוספים בעולם, ושואפת להתרחב בהמשך למקומות נוספים, במטרה להנגיש להם את הפתרונות הטכנולוגיים של החברה.

אנחנו כאן כדי לספק פתרונות חדשניים וטובים יותר, אנחנו כאן כדי להפוך את שתיית המים לחוויה מרגשת וליצור מערכות יחסים לכל החיים עם לקוחותינו.

מותגים

אזורי פעילות

חדשות מים

לכל החדשות
מינויים חדשים בשטראוס מים:
06/07/2015

מינויים חדשים בשטראוס מים:

רונן זוהר, מנכ"ל שטראוס מים -חברת המים הבינ"ל של קבוצת שטראוס- הודיע היום על קידומם של דרור מורד ויניב שיראזי,  עובדי החברה, לתפקידים חדשים. דרור מורד (44), אשר שימש כמנכ"ל שטראוס מים ישראל בשש השנים האחרונות, קודם לסמנכ"ל מוצרים, שיווק ואסטרטגיה בשטראוס מים הגלובלית. בתפקידו זה, דרור יגבש ויוביל את התכנית האסטרטגית בחברה ויהיה אמון  על פיתוח המוצרים ושיווקם  בכל מדינות הפעולה של שטראוס מים ואל מול שותפותיה ומפיציה ברחבי העולם. דרור הינו בעל תואר שני וראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.  יניב שיראזי (42), אשר שימש כסמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בשטראוס מים, יקודם לתפקיד מנכ"ל שטראוס מים ישראל. בתפקידו האחרון ריכז יניב את פעילות האסטרטגיה והפיתוח העסקי של החברה וניהל את מערך  המפיצים הבינ"ל שלה. בתפקידו החדש ינהל יניב את פעילות החברה בישראל. יניב הינו בעל תואר שני מביה"ס למנהל עסקים וורטון בארה"ב ותואר ראשון בממשל ומנהל ציבורי מהמרכז הבינתחומי הרצליה.  רונן זוהר, מנכ"ל שטראוס מים, אמר לרגל המינויים: "שטראוס מים מקדמת היום שניים מטובי מנהליה  לתפקידי מפתח בחברה, כחלק אינטגרלי מתהליך חיזוקה כחברת ברי המים המובילה בישראל המתפתחת למדינות נוספות מעבר לים. השותפויות שלנו בסין ובאנגליה, ומערך ההפצה הבינ"ל שלנו בשש מדינות נוספות, מבוססים על טכנולוגיה ישראלית מתקדמת והון אנושי ייחודי ששילובם מייצר ערך ממשי למיליוני צרכנים של החברה ברחבי העולם. דרור מסיים קדנציה מוצלחת מאד במסגרתה הוביל את שטראוס מים לצמיחה גבוהה לכל אורך תפקידו .הוא מרחיב את תרומתו לחברה הגלובלית ומקבל לידיו את אתגר פיתוח המוצרים ,החדשנות ובניית המותג בפעילויות החברה כולה, ואני משוכנע שניסיונו הרב יתרום תרומה משמעותית לאתגרי החברה , על כלל השווקים בהם היא פועלת כיום ואליהם תתפתח בעתיד. מחליפו של דרור, יניב, עומד מאחורי ההתפתחות המואצת של מכירת מוצרי החברה מעבר לים ,באמצעות זכיינים, והוא יקבל לידיו את האתגר להמשיך ולשמר את המעמד המוביל של שטראוס מים כחברת  ברי המים המובילה בישראל המייצרת ערך מוסף למאות אלפי בתי אב בישראל ". אודות שטראוס מים : שטראוס מים הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בפתרונות למי שתייה איכותיים, טעימים ומטוהרים. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ברי מים ידידותיים לסביבה עם מים חמים, קרים ומוגזים לשימוש ביתי ומשרדי בסטנדרטים הגבוהים בעולם. החברה הינה תולדה של השקעת קבוצת שטראוס במיזם הטכנולוגי H2Q ורכישת תנה תעשיות בעלת המותג תמי 4 (2009). מוצרי החברה נמכרים ברחבי העולם באמצעות שיתופי פעולה עסקיים וזכיינים מקומיים. בשנת 2011 הקימה החברה שותפויות מקומיות עם ענקית האלקטרוניקה הסינית HAIER ועם קבוצת VIRGIN הבריטית, והיא פעילה בנוסף (באמצעות זכיינים) בקנדה, קוסטה ריקה, קפריסין, פינלנד, פורטוגל וסינגפור. במהלך השנים פיתחה החברה 4 סדרות מוצרים המושתתים על טכנולוגיית טיהור המים שלה, המספקים מי שתייה חמים וקרים והחל מ-2013 – גם מוגזים. בשנת 2014 הסתכמו מכירות החברה ב548 מלש"ח.. ממוצע צמיחת המכירות השנתי של החברה מאז 2009 עומד על כ- 12%. לפרטים: אסנת גולן 0528288111 גיל מסינג 0542525272
הסכם מיזם משותף בין שטראוס מים לבין קבוצת Haier הסינית
04/06/2015

הסכם מיזם משותף בין שטראוס מים לבין קבוצת Haier הסינית

בהמשך לדיווח מיידי מיום 14.1.2015 (מס' אסמכתא: 2015-01-011371) החברה מתכבדת להודיע כי חברת הבת שטראוס מים בע"מ ("שטראוס מים") חתמה עם חברות מקבוצת האייר על שורה של הסכמי החלפת והעברת מניות, והסכם מיזם משותף, שמטרתם הינה ביצוע רה-ארגון במיזם המשותף האייר שטראוס מים בסין. במסגרת הרה-ארגון, עסקי המיזם המשותף יועברו לחברה חדשה Qingdao HSW Health Water Appliance Co., Ltd. ("החברה") אשר תעסוק במחקר, פיתוח, התקנה מכירה, תחזוקה, טיפול וטיהור מים, ותכלול מעתה גם מוצרים לטיהור מים בטכנולוגיית אוסמוזה הפוכה שעד כה היו בבעלות האייר. בהתאם להסכם המיזם המשותף עם החברות מקבוצת האייר: Haier Group Corporation, Health Water Equipment (HK) Co., Limited ו- Haier International Co., Limited, החברה תהיה בבעלות החברות האמורות מקבוצת האייר 66% ושטראוס מים 34%. עבור השלמת חלקה של שטראוס מים במניות החברה ל- 34%, שטראוס מים תשלם להאייר כ- 31 מיליון ש"ח. בהתאם להסכם המיזם המשותף, לשטראוס מים ניתנה אופציה לרכוש בשנת 2017 עד 15% נוספים בחברה בהתאם להערכת שווי של החברה שתתבסס על התוצאות הכספיות שלה לשנת 2016 ובכל מקרה לא תעלה על כ- 90 מיליון ש"ח. כמו כן, מסדיר הסכם המיזם המשותף את היחסים בין הצדדים ואת חלקם בניהול החברה וקובע כי הדירקטוריון יכלול 5 דירקטורים, כאשר 3 ימונו על ידי האייר ו- 2 ימונו על ידי שטראוס מים. יו"ר הדירקטוריון ימונה על ידי שטראוס מים ומנכ"ל החברה ימונה על ידי הדירקטוריון בהמלצת האייר. בנוסף, חתמו שטראוס מים והחברה על הסכם רישיון לפיו העניקה שטראוס מים לחברה רישיון שימוש בלעדי בטכנולוגיית המייז לטריטוריית סין. החברה תקבל שירותי הפצה, שיווק, מכירה ופיתוח מקבוצת האייר. מחזור המכירות של המיזם המשותף (פרופורמה) לשנת 2014 עמד על כ- 210 מיליון ש"ח, עם קצב צמיחה שנתי של כ- 67% בהשוואה לשנת 2013.
מנכ"ל חדש לשטראוס מים- רונן זוהר, לשעבר מנכ"ל סברה, מתמנה למנכ"ל חברת המים הבינ"ל של הקבוצה
04/02/2015

מנכ"ל חדש לשטראוס מים- רונן זוהר, לשעבר מנכ"ל סברה, מתמנה למנכ"ל חברת המים הבינ"ל של הקבוצה

גדי לסין נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס הודיע הבוקר על מינויו של רונן זוהר למנכ"ל שטראוס מים. רונן זוהר (54) החל דרכו בקבוצת שטראוס לפני 26 שנים במסגרתן הוא התפתח וביצע בהצלחה גדולה מגוון  תפקידים בתחומי המכירות, התפעול והניהול הבכיר כשהבולטים שבהם הינם מנכ"ל שטראוס פריטו- ליי מלוחים (2001-2005), מנכ"ל שטראוס מחלבות (2005-2007) ומנכ"ל סברה (2007-2014). ב-7 השנים האחרונות כמנכ"ל סברה הצמיח רונן את החברה פי עשרה בקירוב (מ-45 מיליון דולר ל480 מיליון דולר) תוך כניסה לקטגוריות חדשות כגון סלסה וגוואקמולי, בניית מפעל חומוס חדש בוורג'יניה והכפלתו כעבור 4 שנים, בניית מרכז מצוינות לפיתוח קטגוריית הליבה (חומוס) ומיצוב החברה כשחקן המוביל בשוק הממרחים והמטבלים בארה"ב, מובחן משמעותית ממתחריו, עם שיעורי חדירה למשקי בית בארה"ב ההולכים וגדלים מידי שנה, וזאת תוך כדי הרחבת הפעילות לקנדה. זוהר נשוי ואב לשלושה, בעל תואר BSD בטכנולוגיות מזון מהאוניברסיטה העברית. גדי לסין נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס מסר: "רונן זוהר מביא עמו לתפקיד שילוב נדיר של מנהיגות מכוונת אנשים, ניסיון ויכולות גבוהות בהובלת החברות לביצועים עסקיים מרשימים לצד ידע בניהול שותפויות ועסקים בינלאומיים בסביבה מורכבת. אני משוכנע שמנהיגותו וניסיונו הרחב יתרמו תרומה משמעותית לחברה ושיחד עם הנהלת שטראוס מים ואנשיה הם יובילו את החברה לביצוע קפיצת המדרגה הבאה תוך הבטחת המשך הצלחתה גם בעתיד. בהזדמנות זו נודה לרמי רונן על מסעו יוצא הדופן בשטראוס מים מאז הקמתה, על הובלה מקצועית ומחויבת של הצוות והפיכת חזון המים שלנו למציאות צומחת ומתפתחת ברבי העולם."   אודות שטראוס מים: שטראוס מים הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בפתרונות למי שתייה איכותיים, טעימים ומטוהרים. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ברי מים ידידותיים לסביבה עם מים חמים, קרים ומוגזים לשימוש ביתי ומשרדי בסטנדרטים הגבוהים בעולם. החברה הינה תולדה של השקעת קבוצת שטראוס במיזם הטכנולוגי H2Q ורכישת תנה תעשיות בעלת המותג תמי 4 (2009). מוצרי החברה נמכרים ברחבי העולם באמצעות שיתופי פעולה עסקיים וזכיינים מקומיים. בשנת 2011 הקימה החברה שותפויות מקומיות עם ענקית האלקטרוניקה הסינית HAIER ועם קבוצת VIRGIN הבריטית, והיא פעילה בנוסף (באמצעות זכיינים) בקנדה, קוסטה ריקה, קפריסין, פינלנד, פורטוגל וסינגפור. במהלך השנים פיתחה החברה 4 סדרות מוצרים המושתתים על טכנולוגיית טיהור המים שלה, המספקים מי שתייה חמים וקרים והחל מ-2013 – גם מוגזים. בתשעת החודשים הראשונים של 2014 הסתכמו מכירות החברה בכ-408 מלש"ח, ובמהלך 2013 הסתכמו מכירות החברה ב 483 מלש"ח. ממוצע צמיחת המכירות השנתי של החברה מאז 2009 עומד על כ- 12%.
תו תקן ירוק הוענק לברי המים תמי 4 של  שטראוס מים
20/01/2015

תו תקן ירוק הוענק לברי המים תמי 4 של שטראוס מים

דרור מורד מנכ"ל החברה: "600 מיליון בקבוקי מים מינרליים נחסכו מאז שהוקמה החברה" מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה דוד לפלר ומנכ"ל מכון התקנים הישראלי דני גולדשטיין העניקו לדרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים ישראל תו תקן ירוק עבור ברי המים תמי 4 של שטראוס מים. הסיבות להענקת התו: המכשיר יעיל אנרגטית במכשיר אין נוכחות של מתכות כבדות, חומרי מעכבי בעירה אסורים וחומרים מסוכנים אחרים. כמו כן הפלסטיק ממנו מורכב המכשיר הוא נטול עופרת, והוא ניתן למיחזור בתום השימוש. שטראוס מים מתחייבת למחזר את כל המכשירים לצורך שימוש חוזר או לפירוק ומיחזור באמצעות חברת "מיחזור עולם". ברי המים של שטראוס מים הם המכשיר החשמלי הראשון מסוג זה שקיבל תו ירוק,  המעיד על כך שהחברה אימצה מדיניות סביבתית פעילה. מנתונים שנמצאים בידי החברה עולה כי בין השנים 2007 ל-2014 השימוש בברי המים עלה מ-12% ל-28%. עוד נאמר בפגישה כי כל מכשיר בר מים שנרכש חוסך שימוש של 1000 בקבוקי מים מינרלים.    דוד לפלר מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה: "אנו רואים בחברות הישראליות שותפות מלאות לשיפור מצב הסביבה בישראל ולצמצום המזהמים. היום עוד ועוד חברות בארץ מבינות את החשיבות הגדולה שיש לתו הירוק ולהפיכת מוצריהן לסביבתיים יותר. אני שמח לגלות שחברות מתחילות להבין את הערך הכלכלי והציבורי הטמון בהתייעלות סביבתית, דבר אשר מוביל אותן ליזום ולקדם לא מעט סטארט אפים וחידושים טכנולוגיים לשיפור איכות המוצר ולהפחתת השפעתו על הסביבה. בימים אלו אנו פועלים לשם הקמת מרכז מחקר לניהול חומרים בשיתוף עם האקדמיה, אנו מאמינים כי מרכז מחקר זה יוכל לסייע בעתיד גם לחברות המסחריות בארץ ובעולם לייעל את תהליכי היצור שלהן". דני גולדשטין מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "מכון התקנים הישראלי מעודד חברות לפעול לשיפור איכות החיים של הצרכנים כפי שהדבר בא לביטוי במוצר  של  שטראוס מים.  אנו מברכים את שטראוס מים על הראשוניות, היוזמה ונטילת האחריות לטיפול הן באיכות המים והן בשמירה על הסביבה.  אנו קוראים לחברות נוספות ללכת בעקבות שטראוס מים ולהיכנס לתהליכים לקידום השמירה על הסביבה".  דרור מורד מנכ"ל שטראוס מים ישראל: " בשטראוס מים, חרטנו על דיגלנו לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית שלנו. זה נובע כחלק מתפישה רחבה של כל קבוצת שטראוס שהציבה את נושא הקיימות כחלק מערכי הליבה שלה ופועלת להטמיע את הנושא בכל התהליכים העסקיים שלה. המכשירים שלנו, על כל מרכיביהם ניתנים למיחזור  ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. החברה פועלת לשפר עצמה סביבתית מאז היווסדה, עצם השימוש בברי מים חסך למדינת ישראל 600 מיליון בקבוקי מים שמזהמים את הסביבה. "אנחנו נוגעים כל יום בקרוב לשני מיליון צרכנים והשינויים שביצענו במהלך השנים מאפשרים גם להם לקחת חלק בתהליך של שיפור איכות החיים וקבלת מים טובים יותר". 
שטראוס מים מציגה חדשנות טכנולוגית ומוצרית  בתערוכת המים הבינ"ל Aqua Tech
26/06/2014

שטראוס מים מציגה חדשנות טכנולוגית ומוצרית בתערוכת המים הבינ"ל Aqua Tech

אתמול, ה-25 ביוני, נפתחה תערוכת Aqua Tech - התערוכה הבינ"ל הגדולה ביותר בתחום המים והטיפול בהם, זו השנה השביעית, בשנגחאי, סין. התערוכה מהווה מוקד מפגש מרכזי עבור מובילי השוק בתחום המים באסיה בפרט, ובקרב חברות המים המובילות בעולם בכלל. התערוכה מרכזת אליה למעלה מ-1,000 ביתנים המייצגים חברות מיותר מ-30 מדינות מרחבי העולם. התערוכה כוללת סמינרים, הרצאות מיוחדות ותצוגות ייעודיות לנושאי המים ופתרונות שונים לאתגרים הקיימים בסין ובאסיה ביחס למים ולהיעדר מים איכותיים לצרכים של האוכלוסייה הגדולה במדינה. חברת שטראוס מים סין, זרוע הפעילות של חברת שטראוס מים במדינה, השתתפה בתערוכה כחברה מובילה בתחום הפתרונות למי השתייה, במקום בו אתגרי המים נחשבים לאתגרים מרכזיים מאוד. במסגרת התערוכה, הציגה שטראוס מים סין את הפיתוחים הטכנולוגיים והמוצרים החדשים של שותפות שטראוס מים וקבוצת HAIER  הסינית הממחישים את החדשנות של החברה בתחום המים. המוצרים שהוצגו בתערוכה כוללים: שלושה מוצרים חדשים, מטהר מים חדש ואפליקציה מתקדמת הצפויה לשמש את הצרכנים לאורך השנים הקרובות במדינות השונות בהן פועלת שטראוס מים. בתערוכה נכחו יו"ר קבוצת שטראוס, עופרה שטראוס ומנכ"ל שטראוס מים, רמי רונן. עוד נכח בתערוכה שר התיירות עוזי לנדאו, אשר ביקר בדוכן של שטראוס מים, מלווה בקונסול הכללי של ישראל בשנגחאי ארנון פרלמן. השר התרשם מהטכנולוגיה הישראלית לטיהור מים בשימוש במכשירים בסין ומשיתוף הפעולה בין חדשנות של חברה ישראלית לבין היכרות מעמיקה של חברה סינית מפתחת פתרונות מתקדמים ואפקטיביים לצרכן הסיני. יו"ר הקבוצה, עופרה שטראוס, אמרה במסיבת העיתונאים: "השותפות בין שטראוס והאייר מהווה סמל לשותפות ההולכת וגוברת בין מדינת ישראל לרפובליקה העממית של סין. השילוב של טכנולוגיה ישראלית פורצת דרך עם הניסיון והיכולות של קבוצת האייר בשוק הסיני, מספק את המוצרים החדשניים והמתקדמים ביותר עבור הצרכן הסיני שזקוק למים נקיים וראויים לשימוש עבור בני משפחתו והקרובים לו. אנחנו גאים להיות כאן היום ולסמן שלב נוסף במסע ההתפתחות המקומי של האייר-שטראוס מים". רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים, אמר באירוע: "אנחנו פעילים בסין כבר כמה שנים והגענו לרמת שביעות רצון של כ-90% בקרב הלקוחות של החברה בסין. עם הזמן, אנחנו מרחיבים את היצע המוצרים שאנו מציעים לצרכן הסיני, מתאימים את עצמנו לדרישות המשתנות בשוק ומספקים את מכשירי המים המתקדמים והחדשניים ביותר בשוק. אנחנו רואים בשוק הסיני יעד פעילות אסטרטגי של החברה ומאמינים בשותפות המקומית שלנו עם האייר".